Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez 90 literes. Mit változtassa...

Ez 90 literes. Mit változtassak még rajta?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen kívül maradt egy 40 literesem tök üresen, mert abból szedtem ki a cuccokat. A 40-esbe viszont van táptalaj. Szeretnék bele egy Hydrocotyle-t. Abból el tudnék képzelni egy kisebb erdőt. Állítólag nagy fénynél gyorsan nő. Lehet egy kevés is hamar beterítené, nem tudom, de még nem láttam olyat sehol. Hol lehet olyat venni?


2011. jan. 27. 01:50
1 2 3
 11/22 Platypus ***** válasza:

A fa szerintem red moor gyökér. Ha halasnál vetted, akkor biztosan az. Nem rohad el, a legtöbb nagyméretű növényesbe ilyet használnak.


Az ismeretlen növényed elsatnyult Rotala rotundifoliára emlékeztet. Nálam is hasonlóan nézett ki, amikor metszés után elkezdett visszanőni és nem volt elég fény. De ennyi alapján nem tenném rá a nyakam.

2011. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép ez az akvárium,hamarossan én is átrendezem az enyémet és remélem valami hasonló szép akváriumot sikerül összehoznom:)
2011. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Azt mondom hogy ez gyönyörű örülnék ha nekem is ilyen lenne.
2011. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


A nemtom milyen növényt meg átraktam ide :)

[link]

2011. jan. 27. 16:52
 15/22 A kérdező kommentje:

Az nem rotala, az valami más. Ilyen tüskés.

Lehet hogy még közelebbről lefotózom :)

Nemtom mi lehet, nem jöttem rá.

2011. jan. 27. 16:54
 16/22 A kérdező kommentje:
Na végülis tényleg jobb így a nagy, mert így többnek néz ki a fű hogy széthúztam :) Köszke.
2011. jan. 27. 16:57
 17/22 Platypus ***** válasza:

[link]


Lehet hogy Ludwigia arcuata. Erős fényen teljesen máshogy néz ki, de kevés fényben elég hasonló. Ha jól látom a tiédnek is 4felé állnak szét a levelei, ez olyan tipikus Ludwigia dolog.


Jól sejtem, hogy te vagy az akvatéka szerkesztője? Van egy két hiba az oldalon, amit nem ártana kijavítani, mert nagyon sokan ezt veszik alapul. Az oldalon semmiféle kontaktot nem találtam.

2011. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

itt a nagyobb kép

[link]

2011. jan. 27. 17:17
 19/22 A kérdező kommentje:
Mi a hiba? megcsinálom, mondd :)
2011. jan. 27. 17:18
 20/22 A kérdező kommentje:

Najó, csináltam egy E-MAILT a jobbfelső sarokba.


[link]

2011. jan. 27. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!