Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 25 literes akváriumba...

Egy 25 literes akváriumba amiben van levegőztető hány guppi tartható?

Figyelt kérdés
8-10 darabra gondoltam .2 hím és 6-8 nőstény
2011. jan. 29. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért de ezt mért a kutyák témába írtad??
2011. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gfero ***** válasza:
ha endler guppirol van szó akkor elmegy de szivárványosnak elég kicsi az a 25 liter esetleg 4-5 darab.a másik dolog a guppik nagyon hamar el fognak szaporodni mit fogsz csinálni annyi guppival egy 25 literes aksiba
2011. jan. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Doruss ***** válasza:

Endler guppiból lehet, azok úgyis kisebbek.

Amúgy az első válaszoló egy kicsit félrenézte :D (bocsi az offért)

2011. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van egy 55 literes és még egy 25 literes akváriumom is illetve kerti tóba szeretném őket kitelepíteni .
2011. jan. 30. 10:05
 5/8 NRichárd ***** válasza:
hát ha szaporítani akarsz akkor a 25 össet neveldének használd. Amúgy egyenlő számban teszed a guppikat sztem az is jo :D
2011. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg ne tartsd és szaporítsd őket 25 l-ben, az nagyon kicsi. Ha az 55-ösben nincsenek olyan fajok, amik veszélyeztetnék a guppikat, inkább abba tedd, 25-ben pedig nevelj.

Off: nem nézte el az 1. válaszoló a kategóriát, láttam már ilyet (nemrég kisállatok témába tette fel vki a töri leckés kérdést reggel, délután már a helyén volt).

2011. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Jó az arány, csak nem 25 literhez.Viszont elletésre és ivadékgondozásra kiváló.Az rendben van, hogy a kerti tóba kerülnek, de mi lesz a halakkal 18 fok alatt és télen hová teszed őket? 6-8 nőstény 100 számra fog elleni.Szerintem gondold ezt még át, mielőtt így belevágnál.Azért ne nevelj halakat, hogy elpusztuljanak.Ha csak 1 pár halat veszel, akkor is pár hónap múlva 40-50 halad lesz, ha nem több, mármint ha jól tartod őket.
2011. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, de ha a picikkel együtt vannak a nagyok, akkor megeszik őket. Szerintem 8-10 darab az sok 25 literesbe. Max 6-7 legyen. Amúgy ha pároztatni szeretnéd őket, célszerű elkülöníteni egy hímet és egy nőstényt, mert ha többen vannak együtt, akkor kisebb az esélye hogy sikerül a hímnek megtarmékenyítenie a nőstényt, de ha kettesben vannak akkor több eséllyel sikerülthet.
2011. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!