Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek a külső...

Mi a véleményetek a külső akasztós szűrőkről?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy 30x30x30-as nano-t külső akasztós szűrővel? Érdemes lehet vele foglalkozni? Pontos paramétert nem tudok róla mondani. Általában lennék kíváncsi a véleményetekre, tapasztalatotokra!

Köszi!


2011. jan. 31. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos olyanom még nem volt, én is nézegettem, hát szerintem nem lehet olyan rossz.


Mekkorát néztél?


Ez pl egy 500 l/órás de ez már lehet, hogy túl erős lenne oda és ezeket gyengíteni szerintem nem lehet.


[link]

2011. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az akasztósak elég hatékonyak, csak nehéz tőlük letakarni az akváriumot.
2011. febr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején, 15 éve volt ilyenem, azt még egy légpumpa hajtotta. Remek volt, viszont az már nem lenne elég egy 30 liter körüli akváriumra, mert áramlatot semmit nem csinált. A modern akasztósakat már nem ismerem, pontosabb paramétereket kellene tudni, látni kellene működés közben. De szerintem nem életképtelen ez az út.
2011. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!