Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az Eheim mennyire jó márka?

Az Eheim mennyire jó márka?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem 2 év után tönkre ment a belső szűrőm... És mindenki azt mondja a legjobb márka... Akkor talán mégsem annyira jó?
2011. febr. 2. 16:48
1 2
 1/13 gfero ***** válasza:
100%
pedig egy megbízható termék szerintem csak egyedi esetről van szó néha a nagyoknál is előfordul hiba
2011. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ez tényleg egy jó márka sajnos így fogtad ki
2011. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nagyon jó márka sztem a legjobb!!!
2011. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valóban az egyik legjobb minőségű márka, nagyon hosszú élettartammal, ezt most kifogtad.
2011. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Balszerencse is lehet, de azért az Eheim is gyárt sok szegmensbe, rétegnek mindenféle szűrőt, pumpát, egyéb dolgot.

Pl. a pick-up család (eheim szűrőkön belül) elég fapados, alsó kategóriásnak számító szűrő. Az, hogy ezek is drágábbak pl. egy Atman-nál, azért van, mert keményen megfizettetik veled a márkanevet is, és nem azért, mert hangyányit is jobb, vagy megbízhatóbb lenne.

2011. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A legjobb márka!

Az új akváriumomban csak olyan szűrés lesz. (belső+külső)

Sokat hallani interneten arról hogy 15-20-30 év óta működnek, hát rokonnál (állítása szerint) 14-5 éve ugyan az a szűrő megy.

Írtad a másik kérdésedben hogy garanciás.

Az Eheim Magyarország Kft. egy igen korrekt, és tisztességes cég, hogyha nem cserélik/ javítják ki, az csak a bolt ***-sága miatt lehet. Bár ez ritka.

2011. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gfero ***** válasza:
nem kell annak márkásnak lenni hogy 15-20 évet működjön nekem egy majdnem 30 éves szovjet légszűrőm van igaz hogy már nem használom mert ha bekapcsolom az 5-ik szomszéd is meghallja de még jó
2011. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Eheim Magyarország Kft. nem létezik. Az EHEIM forgalmazója a a Fisch kft. Amúgy tényleg korrektek.

Messze túlértékelt márka.

2011. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy eheim 2010-es szűrő, annyi volt vele, hogy a tapadókorongját egyszer cseréltem, mert leesett a falról. Meg a szivacsát is cseréltem. Ez már olyan 6-7 éve megvan és semmi baja.
2011. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, hja van nekem egy eheim 2012 is, hát azt nem tudom mióta van meg, az nem ment olyan sokat, de az is működik rendesen, csak most épp nem használom.


Aztán volt régebben egy kicsi is belőle, kis akváriumokba használtam, 20 literesbe, az megdöglött, de az én hibámból, mert mindig mikor kiszedtem hogy kitisztítom, a drótjánál fogva rángattam kis a vízből és egy idő után elkezdett rázni, és vagy 3x megrázott, mire rájöttem hogy mi a baja :)

2011. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!