Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kész a nagy mű. Mit gondoltok...

Kész a nagy mű. Mit gondoltok róla, mit változtatnátok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. febr. 2. 17:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Nagyon szép és kifejezetten jól mutat a fekete háttérben a zöld növényzet. Viszont, igen, énis várom a képsorokat mondjuk úgy 1-1,5 hónap múlva.

Ja és azt akartam kérdezni hogy a talaj az sima bazalt vagy ADA Amazonia?

2011. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Akvatrend: adok bankszámlaszámot, küldj egy kis pénzt és már készül is a nagyobb :)

Utolsó: 2 csöves a világítás:

[link]

Az elektronikájáért köszönet az akvatéka tulajainak :)

A másik egy ugyan ilyen T5-ös cső.

Armatúrát én barkácsoltam.

2011. febr. 2. 20:22
 23/37 A kérdező kommentje:

daniel: sima bazalt.

Lesznek majd képek akvarista.hu-n folyamatosan, itt nem fogom hirdetni havonta :)

2011. febr. 2. 20:24
 24/37 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán nem gáz benne az a pár apró kék, fehér kavics nem tudom mért zavarja a szemeteket. Nem is feltűnő és így szép.
2011. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Platypus ***** válasza:

Ugyanezt a bazaltot vettem, és nekem még egy olyan problémám van vele, hogy ha felkavarom, utána totál eldugul a szűrőm. Remélem ez el fog múlni. A kék kavics azért szúrja a szemem, mert ez egy természetes stílusú akvárium. Mások szerint a neonszínű üvegkavicsok is illenek a hupilila aljzat tetejére, a disney várkastély mellé. Szerencsére nem vagyunk egyformák :) Mellesleg én ilyen kötözködős vagyok, a saját alkotásommal se vagyok soha elégedett.


Az enyém ilyen lett: http://www.youtube.com/watch?v=PnKU7coT7-s&feature=feedu

2011. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Platypus : az milyen ág ami az akváriumodban van? :)
2011. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Platypus, jó lett, nekem csak egy háttér hiányzik róla.

Az eldugulást még nem tudom, mondjuk én nem nagyon fogom felkavarni az aljzatot és amúgyis magasan van, meg ahogy mondtam, a belső szűrőt csak előszűrőnek, ülepítőnek használom és rendszeresen mosom, ez a külső szűrő előszűrője.

2011. febr. 2. 20:56
 28/37 anonim ***** válasza:

Murr nekem nagyon tetszik az akváriumod. gratulálok hozzá.

amúgy hány halat tartassz benne ?

2011. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

8-at, és ők is elég kicsik, de szerintem nagyon szépek (Pseudomugil gertrudae).

Viszont mellettük rengeteg red cherry van, olyan 40 körül lehet a létszám becslésem szerint.

2011. febr. 2. 21:02
 30/37 Platypus ***** válasza:

Most veszem észre, milyen tapló vagyok, hogy nem is gratuláltam! Összességében az akváriumod megtestesít mindent, ami számomra a jó akváriumot jelenti. Majd figyelem az akvaristán, hogy mi lesz belőle.


A háttértelenségem majd változni fog, még sosem volt világos hátterű akváriumom, kíváncsi voltam rá.

2011. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!