Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor tehetem be a halakat?

Mikor tehetem be a halakat?

Figyelt kérdés
Az akvárium 112 l-es,azt olvastam itt,hogy ha teszek be sera nitrivecet akkor 1 hét után mehetnek.Itt 10 ml irtok 100 l-vízhez.Én később olvastam csak és 25 ml-t raktam be.Sok lesz?Vagy így biztos elég az 1 hetet kivárni?
2011. febr. 3. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Túladagolni sem jó, ráadásul itt egy baktériumkultúráról van szó, ami a lebontásért felelős. Tegyél a szűrődbe némi halkaját, hogy ne haljanak éhen ezek a hasznos bacik, és csinálj majd egy részleges vízcserét, de már pihentetett vízzel.

A halakat majd ne egyszerre telepítsd, hanem kisebb csapatokat 1-1 hét eltéréssel, nem szabad túl hirtelen leterhelni az akváriumot.

2011. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nem szándékosan tettem be annyit,valamit félre olvastam.Tettem a vízbe halkaját,úgy is jó,ugye?A szüröbe nem tudtam betenni.
2011. febr. 3. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, csak legyen valamit bontani. Tudom, hogy nem szándékos, ezért csinálj majd vízcserét. És ahogy mondtam, a halakkal majd óvatosan, az elején, telepítéskor legkönnyebb hibázni.
2011. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!