Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért jó halakat tartani?

Miért jó halakat tartani?

Figyelt kérdés
Abszolút nem kötekedésből, csak kíváncsi vagyok, ki milyen motiváció által vezérelve vág bele halak tartásába. Mi a jó benne?
2011. okt. 30. 21:34
1 2
 1/17 tekike99 ***** válasza:
nagyon jó nézni őket. megnyugtató és még érdekes is. :)
2011. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy szép és különleges szobanövényt is jó nézni és a töredékébe kerül. Mennyivel jobb a halakat nézni?:)
2011. okt. 30. 21:41
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekünk kettő nagy akváriumunk van.Az egyik majdnem 400literes abban mallawi sügérek vannak.A másik 190 literes az tengeri akvárium,benne bohóchalak,és pár tengeri hal van benne.Hogy miért vannak halaink?

1.Felelősek vagyunk érte,és jó velük dolgozni.(mert van munka ám velük

2.csodaszépek,és megnyugtató őket nézni (akár órákon át)

3 Az akvárium egyben dísztárgy is,nagyon fel tudja dobni a szoba berendezését.

4.Én személy szerint az akvárium gondozása,halak etetése,figyelve hogy mindig az életkörülményeinek megfelelően legyen minden jó nekik adott nekem kitartást,és türelmet..Borzalmasan lusta,trehány ember voltam,és az akváriumnak köszönhetően megtanultam értékelni pár tulajdonságot..

2011. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 tekike99 ***** válasza:
mondjuk mozognak. sokkal jobban, mint egy szép szobanövény hatalmas huzatban. :) az is érdekes, amikor mondjuk megeszegetik a kaját, amit te adsz nekik. vagy csak látod, hogy mondjuk a vitorláshal mekkorára nőtt mióta nálad van és milyen gyönyörű, elegáns halovics lett belőle :)
2011. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Mondjuk, ez a kitartást ad dolog nem rossz érv, én is kissé lusta, de főleg nagyon trehány vagyok, ezek szerint nekem is jót tenne pár hal. :D
2011. okt. 30. 21:50
 6/17 tekike99 ***** válasza:
mondjuk karácsonyi ponty? :) bocs az offért
2011. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát enni én is nagyon szeretem a halak. :D De ezzel nem bántalak meg titeket, haltartókat?
2011. okt. 30. 21:55
 8/17 anonim ***** válasza:

ma 21:43 vagyok


Én is imádom a hekket,a sült,vagy a rántott halat..

Az teljesen más..Te sem bohóchalat,vagy vitorláshalat eszel..:)

2011. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor jó. :)
2011. okt. 30. 22:08
 10/17 anonim ***** válasza:

A barátom asztalán ott van az akváriuma, szokta nézegetni mikor gépezik, de vizet cserélni nem hajlandó, se etetni. Olyan lusta. Mondtam neki adjuk el, erre azt mondja nem adhatom el, mert ő szereti a halait.


Úgyhogy ezek után kénytelen vagyok én gondozni az ő halait is, ha nem akarom, hogy megdöglődjenek szegények.

2011. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!