Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ennek így kell lennie?

Ennek így kell lennie?

Figyelt kérdés
Van egy talajporszívóm (ma használtam először) nem tudtam sajnos az egész akvárium alját kitisztítani csak az egyik sarkát ennek így kell lennie,vagy én csináltam rosszul,a tisztításnál az egész akvárium alját ki kell tisztítani,mire a sarkot kitisztítottam lement a víz 30-40%-a,talán gyenge a porszívó?
2011. febr. 7. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyorsabban haladj át a talajon és akkor úgy jó lesz.
2011. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy szűkitsd le a kimeneti lyukat a csövön. Akkor lassabban fogja átengedni a vizet. Több időd lesz. De lehet hogy a szívóereje is csökken kicsivel. Vagy tényleg legyél gyorsabb :)
2011. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig csak kis részeket csinálok meg, mert úgysem férek oda mindenhez a növények miatt. Nem baj az, úgysem gyűlik össze olyan sok egy-egy hét alatt.
2011. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, előfordul :) én se nyomom végig az egész alját, mert hamarabb kifolyik a víz. Leginkább azokat a részeket szoktam, ami látszik, meg amihez jobban hozzáférek..
2011. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!