Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! 7 hónapos...

Fiús anyukák! 7 hónapos fiamnak a fitymáján nemrég nagyobb lett kicsit a lyuk, és belül sötétnek látom a bőrt, ennek ilyennek kell lennie?

Figyelt kérdés
Este fürdésnél szoktam finoman hátrahúzni.
2011. okt. 14. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nem a makkot látod? az olyan sötétes lila :)
2011. okt. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De, sötétes lila, pont ezt a (két) szót kerestem! :D

Akkor ez így jól van?

Amúgy pár napja ő találta meg fürdésnél a kukiját, azóta magának piszkálgatja, lehet, hogy ő merte egy kicsit jobban hátrahúzni?!

2011. okt. 15. 00:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, eddig nektek is pici volt a lyuk? én is ezt néztem egyik nap, 5 hónapos, és annyira pici a lyuk rajta...
2011. okt. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de most picit nagyobb lett. Én 2 hónapos kora óta fürdésnél finoman hátrahúzom.
2011. okt. 15. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én nem tudom milyen színű is lenne a jó, de az én fiamnak inkább rózsaszín. De sötétebb a külsején lévő bőrtől. Ha gond lenne vele, akkor biztos piszkálgatná sűrűn. Szerintem azt észre vennéd.


(Amúgy én csak 1évesen kezdtem húzogatni, mert a védőnőm azt mondta, de már bánom, h nem csináltam az elejétől fogva. Eleinte mikor elkezdtem egyáltalán nem láttam be rajta annyira pici volt a lyuk, meg még olyan furán ki is fordult a bőr, de mostanra már olyan fél centis nyílás lett rajta. Lassan 20hónapos. Szerintem ha születésétől fogva húzogattam volna, akkor szerintem nem szűkült volna be ennyire. Egyszer tisztogatáskor felcsúszott neki, és teljesen felment. Azt hittem ez 1évesen is ilyen könnyen fog menni, de közben meg megváltozott. Kicsit aggódtam is, meg még most se vagyok 100%-ig nyugodt, de már úgy érzem 3éves korára rendeződni fog.)

2011. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!