Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kaptam májmohát valentin...

Kaptam májmohát valentin napra. Vasfám nincs. Ha csak bedobom a víz tetejére, jó úgyis, nem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen romantikus:)

Amúgy persze rakhatod, nekem is úgy van.

2011. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D
2011. febr. 14. 18:53
 3/10 anonim válasza:
50%
Én kövek közé gyűrtem a májmohámat és nagyon jól néz ki. Mintha közüle nőne.
2011. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen úgy is jó. :)
2011. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen elég úgy. De viszont ha megfelelő a világításod szaporodni fog gyorsan. Én ma vittem be az állatoshoz és kaptam érte endlereket :)
2011. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb a víz felszínén, mert nagyon fényigényes. Ha lekötözöd, akkor könnyebben tönkremegy, mert az alja besárgul, a teteje meg átnő mindenen és úgyis feldobja majd a víz.
2011. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pedig azt gondoltam hogy majd vennék vasfát és ráraknám. Vagy a felét rárakom, a másik fele meg marad fönt a vizen :)
2011. febr. 14. 20:41
 8/10 A kérdező kommentje:
A kövek közé gyürkölés sem rossz ötlet, csak nincs kövem, de végülis még vehetek :)
2011. febr. 14. 20:45
 9/10 anonim válasza:

Nehogy kövekre költs! :) Találsz az erdőben vagy kb. bárhol.

Nekem van két nagy gyökér az akváriumomban, amit szintén erdőből hoztam és teljesen jó. És a köveket is én magam gyűjtöttem. Nem csak a pénz miatt hanem még is csak én szedtem és raktam össze :)

2011. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát igen. De itt ülök a melóhelyen, és itt nincs kő.

Itt még a Duna part is végig van betonozva, nehogy követ tudjak szedni. Bár hétvégén megyek ki Sóskútra barátom apjához, ott majd körülnézek, hátha találok valamit :)

2011. febr. 17. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!