Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Úszó májmohát tényleg csak...

Úszó májmohát tényleg csak külföldön lehet kapni?

Figyelt kérdés
Az egyik nap voltam egy akvarista boltban, úszó májmohát kerstem, és ott azt mondták, hogy azt csak külföldön lehet kapni.Ez igaz?Nagyon szeretnék egyet!
2010. máj. 22. 19:10
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Ez természetesen nem igaz.Egyébként nem db- szám,hanem egy-egy maréknyit, kupacnyit, lehet venni belőle.Szereti a fényt és a kristálytiszta vizet ( a nyugodt vízfelszínt kedveli és nagyon szapora ).A Ricciák családjába tartozik és nagyon régóta kedvelt növény.Erős megvilágítás mellett gyökérre, sziklára és talajra is rögzíthető. Nézd meg másik üzletben, mert téged megvezettek.Nagyon sok helyen kapható és a vaterán is árulják.
2010. máj. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszy! Körül néztem a neten, találtam a vaterán, bár az Budapesten van, én Győr-Moson-Sopron megyei vagyok.De majd biztos lesz...
2010. máj. 23. 08:51
 3/3 anonim ***** válasza:
akvarista.hu-n is gyakran hirdetik, én onnan szereztem ingyen.
2010. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!