Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek sügéreknek milyen...

Szerintetek sügéreknek milyen növényt tegyek be? (6 db sügér)

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 12:00
 1/7 Platypus ***** válasza:
Attól függ, milyen sügér. Zebrasügerek mellett tartottam hólyagos vízikelyhet, és nőtt mint a dudva. Szerintem az anubias is kibírta volna ezt a fajt. De vannak brutálisabb növénygyilkosok is a sügerek között, meg sokkal szelídebbek is.
2011. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 aranysügér meg 4 db Pseudotropheus saulosi
2011. febr. 15. 12:39
 3/7 A kérdező kommentje:
képet hol találok a hólyagos vízikehelyről?mennyibe kerül és hol tudom Pesten belül megvenni?
2011. febr. 15. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:
ha kockás sügéred lenne (filamentosa) az nem enne növényt, de amúgy anubiast szoktak.
2011. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Frontosa ***** válasza:

Ők annyira nem zabálják meg a növényeket, a sügereknél különben sem az a legnagyobb baj, hogy megeszik, hanem hogy a nagyobb testűek kitúrják és még ha le is van kötözve lecsípkedik a gyökereket. Én is ezzel szenvedek évek óta.

Az Anubiasok és a legtöbb Cryptocoryne faj vígan megvan a sügereid mellett.

Üdv,

2011. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezek a sugereim bantjak az almacsigat? Garnelakkal mi a helyzet? Bantjak egymast?
2011. febr. 15. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Garnélákkal még nem is laknak jól... Persze hogy megeszik őket. Még is csak sügérből vannak. (sepregetőkkel lenne érdemes próbálkozni)

A csigát nem tudom, de a legtöbb megeszi.

2011. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!