Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lett vele? Nem mozog úgy...

Mi lett vele? Nem mozog úgy ahogy kellene.

Figyelt kérdés
Reggelre az egyik guppim nem mozgatja a farkát. Csak kapálózik szegény. Mi lett vele?
2011. febr. 17. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Biztos megsérült! Egy tanácsom van, nem vagyunk állatorvosok, de a közeledben biztosan van 1-2. Vidd el az orvoshoz, majd ő megmondja.
2011. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Guppyt állatorvoshoz? szerintem kiröhögne. Oda csak kutyák meg macskák járnak, halakhoz nem szoktak érteni.
2011. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy csak kutya meg macska :) Én már vittem tengerimalacot, hörcsögöt is..
2011. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NRichárd ***** válasza:
mivel állatorvos az a dolga h értsen az állatokhoz...elviekben semmi joga kinevetni. nem tudom mi lehet a baja de annyit tudok segíteni h nekem is volt valami ilyesmi és egyszer csak semmi baja nem volt. :)
2011. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Állatorvoshoz valóban nem viszünk ilyen jellegű halat, de nem azért, mert nem ért hozzá, hanem mert egy ilyen kicsi hal ki sem bírja az utat, meg sem lehet normálisan vizsgálni. Szinte minden halbetegség gyógyítható otthon, amelyik nem, az pedig általában halálos, hiába nézegeti az állatorvos.


De, hogy a kérdésre is válaszoljak: Össze van tapadva a hal farokúszója? A gerincében látsz ferdülést, homorodást? A hasa nincs felpuffadva?

2011. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy nagyon enyhe görbület van benne. Szerintem lehet beszippanthatta a szivattyú. :S
2011. febr. 17. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!