Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat vegyek egy 30...

Milyen halakat vegyek egy 30 l-es akváriumba? És mennyit?

Figyelt kérdés
Főleg kisebb méretű halakat szeretnék ha megnőne az sem lenne gond oda tudnám adni, de nem tudom milyen érzi jól magát ennyi vízben.És még annyi hogy harcoshalat tarthatok együtt kisebb halakkal?
2011. febr. 17. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát a Bettának alapból minimum 50l-es aksi kellene. esetleg tehetsz bele zöld pontylazacot, vagy guppit: pl 1 hímet, és 3-4csajt.
2011. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
neonhal
2011. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy a bettának minimum 50 liter kell. 1hímnek és 3 nősténynek kell az 50 liter. 1 hímet tarthatsz akár ebben is. Endler guppikkal megpróbálhatod.
2011. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gfero ***** válasza:
6 darab háromsávos törpeszájú hallat és 4 db törpe szívóharcsát
2011. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
na igen, csakhogy egy 30l-es akváriumban, akkor tarts egyedül bettát, mert viszont guppikkal, meg algázókkal miegymással együtt, már nem érezné jól magát!
2011. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Platypus ***** válasza:
Ha a Betta tetszik, akkor egy ekkora akváriumba rakhatsz egy hímet és mellé 3-4 Otocinclus algaevőt. Ez egy működő kombináció, és ki sem növik a helyet. Egyes Betták hajlamosak nekimenni a kisebb halaknak, de az Otocinclus egy nyugis harcsaféle, nincs veszélyben.
2011. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat a betta nagyon tetszik egyet akarnék algaevőket is zebradánió neonhal molly ilyenekben gondolkodom ha nőnének vagy bántanák őket akkor sincs semmi baj mert apámnak van egy gyönyörű 70 literes akváriuma abban elférnek.És ezekből összesen mennyit lehetne?
2011. febr. 17. 21:20
 8/13 Platypus ***** válasza:
Semennyit. Ezek csapathalak, 10 darabot kell tartani egy fajból. És úgy már alapból kicsi lenne a 30 liter.
2011. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom hogy ezekből mindet de vagy két algaevőt egy harcoshalat két harcsa és még amiket felsoroltam azok közül egy fajból többet.ha lehet de nem tudom
2011. febr. 17. 21:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha algaevőt szeretnél, akkor ne ancit vegyél, mert neki háromszor ekkora hely kell. Neked a szívó harcsa a megfelelő. Harcoshalból pedig csak 1 hímet tarts, mert nem bírják egymást. 1 hím 1 nőstény szerintem jó lenne.
2011. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!