Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek a sziámi harcos...

Detti19 kérdése:

Mit tegyek a sziámi harcos halammal?

Figyelt kérdés
A hal 2 hete nem eszik, nagyon rosszul van.. csak az akvárium alján van, és szenved. Nem tudom mit tegyek. Ebben szeretnék segítséget kérni.
2011. febr. 18. 14:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%

edd meg


am kb halott

2011. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg beteg.

Ha nem lenne beteg, vagyis nem szenvedne a talajon akkor tudnék segíteni miért étvágytalan: az enyém sem evett először semmit míg nem vettem neki Sera Bettagrant. Arra rögtön rákapott.

De a tiéd valószínűleg azért nem eszik, mert beteg.

2011. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bán Máté ***** válasza:
61%
Ha nagy a hasa akkor bélgyulladás. Küldj képet!!!!!!
2011. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem elöbb kikéne deríteni,hogy miért van vele ez. ezért jó lenne válaszolni ezekre a kérdésekre. mekkora az akvárium? van benne növény? van az akváriumba más hal? ha igen akkor milyen? van fűtőd, szűrőd? hány fokos a víz? mivel eteted? mikor vetted vagy kaptad?
2011. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 gfero ***** válasza:
tedd külön és kezeld parakillel,nem ártott volna már amióta észrevetted hogy beteg kezelni.ha már nagyon le van gyengülve és minél később fogsz neki a kezelésnek annál kisebb az esély a gyógyulásra
2011. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igen nagy a hasa. és semmit nem eszik meg, ha adok neki enni, fel sem jön a víz tetejére, mivel szerintem már ahhoz sincs ereje.

egyedül van a hal, van növény az akváriumban és 20 literes.

nagyon rossz nézni, ahogy szenved.

A halas boltban kaptam egy vitaminos tápot neki, de azért sem jön fel.

2011. febr. 18. 18:11
 7/12 gfero ***** válasza:
vagy bélgyulladás lesz vagy ha elállnak a pikkelyei is akkor hasvízkor de ebbe a stádiumba már nagyon nehéz lesz kikezelni
2011. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

és még mennyit élhet?

mert szerintem a halál már megváltás lenne számára.

2011. febr. 18. 19:08
 9/12 anonim ***** válasza:
A hasvízkór az olyan, hogy nem tud felmenni a víz tetejére, mert megtellik a hasa vízzel. Csináld alacsonyabbra a vizet, akkor tovább él, bár már minek. Az már úgyis meg fog dögleni :/
2011. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
előző amiről te beszélsz az úszóhólyag betegség de ez se biztos de hogy a havízkórtól nem süllyed le az is biztos .jó lenne ha nem írnál össze vissza minden hülyeséget ma este
2011. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!