Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja a sziámi...

Mi lehet a baja a sziámi harcos halamnak?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdte el azt csinálni hogy lemegy az akvárium aljára és ott fekszik! De valamikor fogja magát és elkezd úszkálni mintha semmi baja nem lenne. Etetéskor is rögtön jön eszik meg minden és nem tudom mi lehet ez. Víz hőmérséklete 26 fok stabil nem ingadozik . Kérlek segítsetek!! Válaszotokat előre is köszönöm.
2011. okt. 5. 10:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ők ilyenek...
2011. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Falun ***** válasza:
mekkora az akváriumod, mivel etetsz, ha van akkor milyen hal van még a mellette?
2011. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az elöbb megint elkezdett keverni. :) 9 neon 3 guppi 3 szifo 1 tapados. szerintem tényleg csak bujkál.száritott szunyoglárvával etetem.
2011. okt. 5. 11:38
 4/17 A kérdező kommentje:
ja 55 literes
2011. okt. 5. 11:39
 5/17 Falun ***** válasza:

akkor lehet hogy csak bújkál..


látsz esetleg rajta valami változást?

színe, úszói épsége ilyesmi


a betták ha jó helyen vannak szeretnek elbújni.

2011. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
az úszoin vannak piros csikok de amugy semmit nem látok rajta nézegetem ma egész nap az elöbb szortam egy nagyon kicsi kaját be rögtön kevert felfelé enni meg a levegöztetöt is elfordítottam a felfelé mert volt itt egy olyan kérdés hogy mit lehetne csinálni vele mert nagyon tolja a vizet az enyém is nem lehet kisebbre venni :( obiba lett véve a komplett szett :S
2011. okt. 5. 11:45
 7/17 A kérdező kommentje:
vagy is a falfelé fordítottam el :)
2011. okt. 5. 11:46
 8/17 A kérdező kommentje:
a növényeimet nem értem mi lehet velük vettem bele tök szép nagy levelű növényeket és kezd elbarnulni a levük pedig megy 12 órát a világítás meg öntöttem bele növénytápsót is :( sima salak van lent vagy 15 kg :(
2011. okt. 5. 11:48
 9/17 Falun ***** válasza:

akkor lehet hogy tényleg csak bujkál a bettád :)


viszont a szárított szúnyoglárvában nincs túl sok tápanyag.

sok állatkerben lehet venni fagyasztott kockázott vízi gerincteleneket. (úgy néz ki mint egy levél gyógyszer)

esetleg próbáld azzal.


én azzal etettem.

2011. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Falun ***** válasza:
salak?
2011. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!