Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyiket választanátok, és miért?

Melyiket választanátok, és miért?

Figyelt kérdés

Karolinai tündérhínárt : [link]


vagy a


Tavi tündérhínárt : [link]


?


2011. febr. 18. 18:55
 1/5 A kérdező kommentje:

Itt van a leirásuk :


Kalorinai Tündérhínár : [link]


Tavi Tündérhínár: [link]

2011. febr. 18. 19:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt tavi, de a Karolinai jobban tetszik. Azért mert sűrűbb a levele, vagy nem tom de nekem jobban bejön.
2011. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Annyi hogy a tavi tündérhínárnak kevesebb egy kicsit a fényigénye.
2011. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam régen amikor még nem tápoztam akkoriban semmit, hát mindenhínár kirothadt, hiába volt nagy fény, egyedül a karolinai maradt meg, az még utána sokáig megvolt. Daraboltam, mikor magas lett ketté vágtam, s így több is lett belőle, egy időben volt így sok ilyen hínárom, aztán később nem tudom hova tünt, de valahogy idővel elfogyott :)


Most megint van pár szál, még él, kavicsban is, csak figyelj oda rá, hogy sok fény kell neki. Meg én szerintem ez az álló pangó vizet szereti. Nem szereti ha nagy a sodrás. Ilyen álló vízben nálam jobban nőtt legalábbis.

2011. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a karolinai Tündérhínárt választanám.
2011. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!