Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem tudok dönteni melyiket...

Nem tudok dönteni melyiket vegyem. Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link] 200literre lenne a 200 wattossal tudom könnyebb lenne felfűteni de nem akarom hogy halászlé legyen.Szal a minőség, meg a megbizhatóság szempontjából melyiket választanátok?


2011. aug. 4. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
atman
2011. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Atman, és 200 W-os!
2011. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a nagyobb fűtő nincs összefüggésben a halászlével, az ujabb fajtákat lehet szabályozni Celsius fokonként
2011. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.A halászlé kiejezést a "hévizi" fűtő esetleges meghibásodására értettem mert erről a márkáról még életemben nem hallotam..ATMAN-ból ebben a webáruházban 150w-os a legnagyobb de sztem vagy ezt megveszem vagy veszek valami mást 200-250 wattosat.. Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 4. 19:27
 5/5 Frontosa ***** válasza:

Atman!

Elég a 150 wattos is, hacsak nem pincében lesz az aki. A w/liter arány csak iránymutatásként szolgál és a nettó űrmértékre vonatkozik.

Üdv,

2011. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!