Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kidülledt szem visszahúzódik?...

Kidülledt szem visszahúzódik? Vagy így marad?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki a neonjaim meggyógyultak ,már esznek,szép a színük és játszadoznak.Viszont 2nek megmaradt a kidülledt szeme .
2011. febr. 19. 19:28
 1/10 Bán Máté ***** válasza:
KÜLÖNItsd el őket és rakj a vizükbe dezinfektet
2011. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 hétig áztak parakillbe ,aztán 1hétig parakill -aquafurán-ba.ezeket a halakat külön beraktam neptun gyórsfürdetőbe is 30 percre.
2011. febr. 19. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
szerintem mostmár ne áztasd semmibe, inkább etesd őket és legyen csak sima víz
2011. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én sem nagyon szeretném ,szerintem már eléggé kifertőtlenítettem őket :) csak olyan fura a szemük :(
2011. febr. 19. 20:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam más volt. Nálam a hasvízkór terjedt.

Mindegyiknek piros véreres volt a szeme. Aztán a végén én is abbahagytam a kezelést, nem tudom már de 2 hét után kb énis, aztán helyrejöttek a halak, pedig nem voltak szépek a fertőtlenítés végén. Viszont akkor a végén már nem döglött meg senki. Menet közben dögledeztek csak, mert én mondjuk elég későn vettem észre a kórt. De ez már rég volt. Azóta szerencsére nincs semmi betegség nálam. Végülis ez tök jó, már úgy 4-5 éve nem volt betegség.

2011. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem legyen egy kis szünet, aztán ha még úgy látod, hogy nem javulnak, hát akkor folytathatod. De én nem hiszem hogy szükséges. Mert a túl sok vegyszerezés se tesz jót.
2011. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szóval szerintem legyen egy kis szünet, aztán ha még úgy látod, hogy nem javulnak, hát akkor folytathatod. De én nem hiszem hogy szükséges. Mert a túl sok vegyszerezés se tesz jót.


Én annyira emlékszem, hogy utána sűrűbb vízcseréét csináltam, mint úgy általában szoktam, még párszor.

2011. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
minden 3 vagy negyedik nap lecseréltem a víz 50%-át amíg gyógyszer volt a vízbe.Me megint lecseréltem és kitakarítottam .Hetente 1 x szoktam részleges vízcserét csinálni.Most már tiszta a víz ,várok most akkor hogy javul e a szemük .
2011. febr. 19. 21:16
 9/10 anonim ***** válasza:
78%-os.nem tudod egyből leírni amit akarsz mert ahogy látom ...minden kérdésnél egy pár napja... eljátszod ezt hogy ugyanazt a választ vagy semmit leírsz egy kérdésnél 3-4 szer ez kezd elgondolkodtató lenni
2011. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem az van. Hanem baszakszik a netem, kiakad, lassu, és úgy látom nem küldte el, aztán meg mégis elküldi, csak később.

Gáz az egész, na mind1 :)

2011. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!