Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet kapni axolotl-t...

Hol lehet kapni axolotl-t Pesten pontosan?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Árkádban, az állatos boltban.

Kb 1 hete voltam ott, volt fehér is, és szürke is. Több is, jajj olyan aranyosak:)


22L

2011. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, abban a boltban én nem vásárolnék, az összes akváriumuk tele van döglött hallal. A bemutató kis nano akváriumaikban is hetente kidöglik minden, múltkor azt sem vették észre, hogy az összes garnéla döglött, el akartak adni belőle, aztán meg nem győzték magyarázni, hogy most mégsem lehet... Az axolotl nem tudom, mennyire érzékeny, de inkább akvarista.hu-n vennék tenyésztőtől.
2011. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom, kb 2 hetente járok az Árkádba, mindig bemegyek megnézni az állatokat, de még soha nem láttam bármi ilyen jellegű problémát, se döglött halat, semmit. de biztos úgy van. Akkor inkább tényleg nézz akvaristán, vagy valahol.
2011. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Europarkban is van az állatkereskedésben (emeleten az újban). De én is az akvaristát ajánlom, múltkorában volt egy kerepesi illető, aki ingyen adta valameddig őket. Érdemes ott keresgélni.
2011. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én voltam egy rövid ideig az Árkádban... nem vennék onnan semmit. Inkább a kis boltokat javaslom.
2011. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Atlantisz VI. Eötvös u. 28.

Keress rá, hívd fel, hát talán.


Most nem tudom, hogy van e, mert rég jártam arra, de régen láttam 2db rózsaszínt.

2011. febr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!