Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Pesten hol tudnék axolotl-t...

Pesten hol tudnék axolotl-t venni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
A Trionyxban (ha googlen rákeresel, dob pontos címet) szoktak lenni, de ha épp nincs, egy ismerősöm a beszállító oda, neki is meg tudom adni az elérhetőségét. A József Attila színháznál van.
2011. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mammut
2011. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudtam mi ez és meg néztem a képét!Ez frankón létező állat?Oltári aranyos!!! Mindig így mosolyog?

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam amugy.

2011. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond, én is így jutottam el hozzá. Szerintem nagyon édes, bár én inkább terrarista vagyok (Toke gekkóm van, illetve egy leopárd gekko párom) és mindig ódzkodtam az akvarisztikától, mert nekem az kicsit "bonyolult" illetve szüleimtől kaptam kiskoromban halakat, de hamar elpusztultak -persze 6 véesen ki ért hozzá- és így negatív élményeket hagyott bennem. Viszont amikor megláttam ezt, elhatároztam, hogy beruházok egyre - vagy egy párra- és egy jobb minőségű akváriumra is.
2011. jan. 30. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Na hát én is úgy fogattam este páromat, hogy ha tudok ingyen megfelelő akváriumot szerezni és nem nagyon drága maga ez a kis tündér akkor lesz.

Sajnos nem állok túl jól anyagilag, de ahogy olvastam a tartását "igénytelen" állat, mármint nem igényli a 2naponta teljes vízcserét, ph beállítást, extra fényeket mint némely hal, meg az etetése sem emészt fel vagyonokat.

Azt tudod hogy menyibe kerül egy axolotl?

Köszönöm

2011. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
800-2000 Ft között van, attól függ, hány állat van "piacon".
2011. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagy igényei nincsenek, viszont a hely, az nagyon fontos. Min. 40 Liter kell példányonként, tehát ha már veszel egy párat, akár 2-3.000 Ftból, akkor az a kisebbik tétel,de egy akvárium, 80-100 L környékén azért már szép summa. Ha csináltatsz valakivel, akkor azért olcsóbb, én pl 10000 ért vettem egyet, kövezett háttérrel és növényekkel együtt.
2011. jan. 31. 11:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Tudom hogy a nagy helyre szüksége van, azért is írtam hogy csak akkor ha tudok neki szerezni megfelelő akváriumot.

Úgy olvastam hogy min.: 100x50x50 es akváriumra van szüksége.

2011. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Most találtam, szerintem ideális:


[link]

2011. jan. 31. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!