Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem kegyetlenség ez egy picit?

Nem kegyetlenség ez egy picit?

Figyelt kérdés

én is tartottam aranyhalat, és szerintem elég szánalom, hogy valaki csak ennyire értékeli őket

http://www.youtube.com/watch?v=DN64RSdcjrY


2011. febr. 23. 10:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Ezt beszéld meg a nagyobbik hallal.
2011. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ilyen a természet, aki nem bírja ne tartson ragadozó halat. Az azért biztosan humánusabb lett volna, ha előtte hozzácsapja az aranyhalat az asztalhoz.
2011. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
51%
Szerinted a természetben nem szoktak élő állatokat megenni a ragadozók? Mo-n is, az otthon tartott kígyókat élő egérrel etetik, az nem zavar?
2011. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem végig!!!!

Tudod, az élet rendjéhez tartozna, ha nem egy akváriumban történne.

Viszont szórakoztatónak NEM mondanám!

http://www.youtube.com/watch?v=ficwZQYmRLE

Nekem egy ilyen jobban tetszik!:)

2011. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 gfero ***** válasza:
63%
hát ez létszükséglet evvel nem tudsz mit csinálni egyes halfajoknak élő eledel kel
2011. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit el vagytok tévedve. A természetben valóban, nagy hal megeszi a kis halat, csakhogy ott a kishalnak van esélye elmenekülni, az fair. Egy ilyen helyzetben, mikor odavetik elé, úgy, hogy azt sem tudja, hol van, egyáltalán nem természetes. Az pedig a másik, hogy teljesen felesleges, mert ez a hal nem csak az élő eleséget eszi meg, egyes kígyókkal ellentétben. Ez a videó értelmetlen és szánalmas, gondolom a videó készítője nem tud mással kérkedni, csak azzal, hogy mennyire kemény hala van. Tipikus esete a kis pénisz kompenzálásának.
2011. febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Murr a természet sem fair. Hiába vagy te a legjobb, beléd csap a villám és így jártál. Ha pekhed van, akkor véged, és senkit nem érdekel, hogy te küzdenél, meg nem volt esélyed.
2011. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó

Lehet, de az ágyban nem fulladok Dunába!:)

2011. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hozzátéve meg az aranyhal nem ott él, ahol a Zöld Gömbhal, tehát nem természetes. szegényke :/
2011. febr. 23. 11:07
 10/18 anonim válasza:
2011. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!