Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Terhes Guppit mikor vegyem ki?

Symmer kérdése:

Terhes Guppit mikor vegyem ki?

Figyelt kérdés
van egy kékfarku terhes guppim már elég nagy a hasa
2011. febr. 24. 14:18
 1/4 anonim válasza:

Szia! Én akkor vettem ki amikor már nagy volt a hasa. Szerintem már nyugodtan ki veheted,nehogy a többiek közé szüljön. Habár hallottam már olyat hogy úgy is megmaradtak a kishalak,de én inkább mindig kivettem.

Ha már nagy a hasa(ahogy írtad) kiveheted,abból baja nem lesz.

2011. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gfero ***** válasza:
amikor látod hogy nagy a hasa meg fekete a végbél környékén akkor már küllőn teheted
2011. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia én még nem tudtam hogy hogy kell ha szül a guppi és mi azért nem vettük ki mert nem ellet még soha és nem volt nagy a hasa de ott a végbél környékén fekete volt amikor ellet egyet azt meg is ette de még most is fekete akkor elik még? vagy tegyük fére? előző héten ellet és meglehet hogy hetente kielli ami benne van?? grefo te tudod ezt?
2011. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gfero ***** válasza:
100%
a guppik a megtermékenyítéstől számítva kb.4 hét után szül tehát havonta 1x.a feketeség azt is jelzi hogy meg van termékenyítve.a szülés eltarthat egy napig is.a szülés előtt nagyon nagy a hasa és van amikor majdnem kocka alakú.kellene venni egy szülőszobát amit be tudsz tenni a nagy akváriumba az oldalára szokták felfogni 20x10 cm és amit műanyagból árulnak 2 részes tehát bele tudsz tenni 2 nőstényt,az a jó aminek dupla alja van és amikkor megszül a kishal az alsó részébe esik utána kiszeded a szülőszobából és elhelyezed őket egy kis akváriumba.
2011. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!