Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elkészült az aksim! (képek)...

Elkészült az aksim! (képek) Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Nem tökéletes minöségü a kép...

Én ugy látom és mondták is hogy túlvan zsúfolva növényekkel.Szerintetek is ?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. febr. 24. 15:34
1 2
 1/16 Platypus ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem túlzsúfolt, az előtér pont elég üres, hogy legyen hol úszni a halaknak. Kinézetre rendben van, viszont a világítással lehetnek gondok, a sok növény árnyékolja egymást, ezért elég erős fényt kell biztosítanod. Főleg a hínárokkal lesz bajod.
2011. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kirááááááááály,mennyivolt?
2011. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kb 15 ezerbe került, de meg volt mindenem csak a növényeket vettem bele és a dekorációkat.


Igen egy kicsit beárnyékolják a növények az aksit.De majd azon is igazitok valamit, erősebb világitást.

2011. febr. 24. 15:49
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik:)Jó lenne nekem lenne már benne ennyi növényem:)
2011. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez nagyon ízléstelenül van "berendezve" ebbe csak bele vannak dobálva a növények, meg minden.Az akvárium kicsi, a növények nagyok bele, a kavics össze vissza áll, és miért van a hőmérő annyira középen? Én éppen csak a sarokba tettem be, mert fölösleges, hogy ott legyen.

Semmi rendszer, vagy szépérzék nincsen benne.

2011. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nekem is az a véleményem, hogy nem jó a növények elrendezése, olyan kesze-kusza az egész!

A vized még nem elég letisztult, takard le pár napra, és ne világíts.

ha a növényeket rendbe teszed, akkor nagyon oké lesz, nekem összességében tetszik, csak ííígy tovább:)

2011. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

oké, igazítok rajta, a növényeket elrendezem jobban.

ez az első növényes akváriumom éppen ezért kértem a véleményeteket hogy változtassak rajta. :)

2011. febr. 24. 16:01
 8/16 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy egy akvárium növényekkel van túlzsúfolva. Bár olyan lenne az összes akvárium. A minőség miatt nehéz megítélnek, hogy szép-e vagy sem az elrendezés, de szerintem élőben biztos jó. Arra figyelj, hogy az egyes növényfajokat csoportosan ültesd, ne össze-vissza szálanként.


Ami miatt viszont hatalmas lecseszés jár, hogy ma töltötted fel az akváriumot, látszik a klór az üvegen és máris van benne egy hal????!!!!!!

Legalább 2 hét üresjáratás, de inkább 3!! Miért van benne? Van másik akváriumod, vagy most vetted?

2011. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Most vettem, de van másik is.

Halakat még nem vettem bele, csak az az egy halamvan most.Jövőhéten veszek bele.

2011. febr. 24. 16:40
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát remélem túléli ezt a terhelést, nem elég a hőmérséklet, a klór, a nehézfémek, még opálos is a víz, meg rendezkedni is fogsz. Nem sok jót jósolok, butaság volt betenni :(
2011. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!