Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elkészült az aksim! (képek)...

Elkészült az aksim! (képek) Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Nem tökéletes minöségü a kép...

Én ugy látom és mondták is hogy túlvan zsúfolva növényekkel.Szerintetek is ?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. febr. 24. 15:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Remélem kibírja az az egy hal, Azért az egy halért nem üzemelem be a másik aksit is .

:)

2011. febr. 24. 16:48
 12/16 A kérdező kommentje:

Az egyík ismerösöm adni akar nekem egy pár halat.

De ö se tudja hogy mi a neve.Citrom sárga szinü és az úszói kék szinüek. És ikrával szaporodnak , az ikra lerakása után a szájába veszi az ikrákat és ott költi ki a szájába.

Ez milyen fajta hal lehet?

( és akkor mint egy guppi)

2011. febr. 24. 16:52
 13/16 A kérdező kommentje:
*akkora mint egy guppi
2011. febr. 24. 16:53
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez valamilyen sügér lesz.Annak jobb, ha utánanézel, mert elég problémás tud lenni.Jó lenne kitalálni, hogy milyen fajta is pontosan...akár egy halhatározóval, vagy fényképpel bemész egy díszállat kereskedésbe.

Valamint kis akváriumban NEM lehet tartani.(Min100 liter)Nem rendezgetheted állandóan az akváriumát. Egyszer berendezed, és kész, külső szűrő ezért lenne jobb, még egy követ sem lehet odébb tenni, éppen a területvédő mivolta miatt.

Van amelyik fajta nagyon jó minőségű vizet kíván,ide értem, keménység, meg miegymás.

Területvédő-ergo-elüldöz minden halat a területérről, lehet meg is döglenek az üldözés miatt.Általában párban lehet tartani őket, mást nem tűrnek meg, és van amelyik magának választ párt, tehát ha neki nem tetszőt teszel mellé nem fogadja el, hanem addig üldözi, míg szintén el nem pusztul.

Derítsd ki milyen hal, és nézz utána mik a feltételek a tartásához.Ha nem tudod őket biztosítani ne fogadd el a halat, mert nagy valószínűséggel úgy is elpusztul rövid időn belül!

2011. febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja, igen, az hogy akkora, mint egy guppi még nem jelent semmit, mert a sügerek megnőnek nagyra.Nem mindegyik, de általában.
2011. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen, kiderült hogy sügér, már elis ajándékoztam,
2011. febr. 28. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!