Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Júj, kis snowball garnélák?

Júj, kis snowball garnélák?

Figyelt kérdés

7 órakor lekapcsoltam az akváriumaimba a villanyt, előtte bedobtam egy Sera Shrimp Foodot a garéláimnak, mindig lámpaoltás előtt adok nekik, mert sötétbe szoktak előjönni.

Gondoltam egyet, kék fényű elemlámpával megnéztem őket. 2 nagyot láttam, illetve az ellenkező oldalon 2 miniatűr, átlátszó élőlényecske kezdett el felfelé futni az akvárium falán! Lehetséges, hogy kis garnéláim lettek? :D Nekem annak tűntek. És akkor lehet, hogy azért voltak olyan visszahúzódóak a garnéláim? Ha szaporodnak akkor az jó jel, nem? Remélem akkor mégsem a vízzel van a baj.

Egyébként hogy hívjuk a kis garnélát? Mint halnál az ivadék stb.


2011. febr. 24. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Gratula :)

A kis garnélákat sehogy sem hívjuk, ugyan olyanok, mint felnőtt társaik, csak kisebbek, de nincs konkrét elnevezésük (szerintem).

Az, hogy szaporodnak végülis jó jel, de azért amiket megbeszéltünk, még betartandó. Máris többen vannak azon a helyen, mint az eredetileg tervezett, több oxigént fogyasztanak, többet ürítenek. Tehát örülünk, de azért ne add fel a 30 literes projectet.

2011. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a snowball = hógolyó, akkor ez legyen snowflake = hópihe.


Szerintem bújni fognak ezután is, de majd ha sokan lesznek, 30 fölött, akkor már nem.

2011. febr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, oké, köszi.

Snowflake haha :D ez jó.

2011. febr. 25. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!