Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol találok bettáknak való...

Hol találok bettáknak való miniakváriumsorozatot neten viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, mint amilyenben a halasnál árulják a bettákat. Néztem Vaterát, TeszVeszt, de nem találtam, pedig biztosan láttam már eladót.
2011. febr. 24. 20:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha olyanra gondolsz amire én gondolok, akkor megtaláltam.

Itt a link: [link]

2011. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

úristen te komolyan bele akarod tenni abba a Bettádat!!????

Attól, hogy az állatkereskedésben abban a sz@r befőttes üvegben vannak, az nem azt jelenti, hogy az a helyes! Nem szabad beletenni, minimum 30-40literesbe tedd!



22N

2011. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ennek tenyésztés szaga van :P Egyébként szerintem nem sokáig akarja ilyenben tartani őket. Hamar elkapkodják :) Ha eltaláltam, akkor sok sikert ;)
2011. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
hát, remélem, hogy erről van szó:S
2011. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Elsőnek: igen köszi pont ilyenre gondoltam. Második: figyelj, természetesen a állatkereskedésben láthatónál nagyobbat vennék nekik. Még szép, hogy nem 5x5-ös üvegdarabban tartanám őket. Mellesleg egy hím betta 2-3 literes edényben jól érzi magát. Nézz utána.
2011. febr. 24. 21:01
 6/31 anonim ***** válasza:

hogy érezné már jól magát, ezt honnan vetted????

50 literre 1hím, 3 nőstény...

2011. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__1..

tessék, ez az én kérdésem. Légyszi olvasd el a 6. választ!!!!

2011. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Platypus ***** válasza:
A hím betta nem érzi jól magát 3 literben. Ha ismernéd a hal viselkedését, akkor tudnád, milyen virgonc is tud lenni, ha van helye. Egy kifejezetten energikus halról beszélünk. 3 literben persze nem ugrál, de az, hogy túlél, még nem jelenti azt, hogy jó is neki. A bolti Bettatartók csak arra alkalmasak, hogy azt a pár hetet kihúzzák benne, amíg valaki el nem viszi. De még az alatt a pár hét alatt is vannak áldozatok. Némelyik persze túlél, a döglötteket meg nem mutogatják.
2011. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Igen 1 hím és 3 nőstény 50 literre, de lássuk csak... Larousse: Halak és akváriumok kézikönyv, ötödik fejezet, trópusi édesvízi halak, sziámi harcoshal (Betta splendens). Medence: egyetlen hímre minimum 2 liter
2011. febr. 24. 21:10
 10/31 A kérdező kommentje:
És megmondtam, hogy 3 literesnél nagyobbra gondoltam.
2011. febr. 24. 21:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!