Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezt azért csinálta? Vagy...

Ezt azért csinálta? Vagy azért mert látja őket?

Figyelt kérdés
Van 2 bettám az egyiket nemrég vettem ugye volt darakór az akváriumomban és valahogy túlélték a halaim kivéve 4 szumit 1 harcsát meg egy guppit kivéve!Ma szűlt az egyik nőstény guppim és nézem az akváriumot és azt vettem észre hogy a betta nagyon nagyon gyorsan úszik és láttam hogy beszorította a kis guppit az akvárium sarkába és bekapta!Aztán oda megy hozzá a másik nőstény bette és elkezdi kitátani a koportyúját ezt miért csinálja?Jah és a nagy akvárium mellett vannak a kis halak 25L-es aksiba.Amikor vettem a bettát rosszúl nézett ki amelyiket most piszkálLKetten vannak mind kettő nőstény 90L-es akváriumban.Az előtt is csinálta és abba hagyta és mopst megint elkezte de a többit nem piszkálja csak azt.Most akkor bántani fogja és meg akarja ölni?Vagy mi van most?Vagy csak területet akar magának?
2011. febr. 26. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem add el azokat a bettákat.
2011. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajuk nem lesz, a nőstény betták nem bántják egymást. Viszont nagyon sokszor adnak el fiatal hímet nősténynek, mert nem értenek hozzá. Esetleg csinálj róluk képet, akkor többet lehet mondani.
2011. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam az a nőstény is kifeszítette a kopoltyúját, amelyik már készen állt az ívásra. Nem verekedtek össze a másik nősténnyel, csak mutatta magát.

Az meg, hogy megette a kishalat, ne csodálkozz, mindegyik megette volna, csak ő volt a szemfüles.

2011. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Mind 2 nőstény ebben biztos vagyok mert haveromnak van hím bettája és másképp néz ki sokkal.Olés köszi.
2011. febr. 27. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!