Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A betta látja a tükörképét az...

A betta látja a tükörképét az akvárium falán, ha nincs háttér? Vagy csak nekem tűnik úgy kívülről?

Figyelt kérdés
Folyton az üvegnél van, kinyitja az uszonyait, aztán gyorsan beiszkol egy növény alá... Nem akarom hogy stresszeljen szegény.
2011. aug. 16. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt bettám, csinálta nekem is ezt. Látja szerintem, de én nem csináltam semmit.. Elvolt ˇmagávalˇ..xd
2011. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elképzelhető hogy a saját tükörképét látja .ez esetben valahogy oldd meg hogy ne látszódjon. talán valamilyen háttér. vagy elő pakolsz növényeket
2011. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Látja, ha csak nem vak.
2011. aug. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Platypus ***** válasza:
A saját magával szemben lévő falon nem láthatja, az ugyanúgy áttetsző neki, mint neked. Elvileg a szög alól látszódó falakon láthat egyedül tükörképet, de az elé meg nem tud odaállni rendesen pózolni, hiszen amint odaér, már rögtön szemből látja és eltűnik a tükörkép. A háttér nem változtat ezen.
2011. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Salx Narval ***** válasza:
Na, akkor ezt megbeszéltük, Platypusé nem látja, habléé és az enyém látja magát.:D A tiéd? :D
2011. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Salx Narval ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy aggódsz.Nézd ha látja, ha nem, ettől nem lesz semmi baja, hiszen a tükörképe nem fog utána úszni, nem támadja meg és nem veszélyezteti a territóriumát.
2011. aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Lehet, h tényleg nem látja magát, mert én is csak úgy látom tükörnek, ha szemből nézem az akvárium két szélső oldalát. de ha oldalról nézek be, a szemközti oldal nem tükröződik... Ha ez érthető volt :D
2011. aug. 17. 09:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor nem látja ha kint világosabb van, mint bent, aztán a fene se tudja, lógasd be a fejed és nézz körül :D
2011. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
majd a te fejedet, ha idejössz :P
2011. aug. 17. 10:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Á én kamerát használnék.
2011. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!