Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Olvastam, hogy szerencse...

Olvastam, hogy szerencse bambuszt lehet tenni akváriumba. Ez igaz? Nincs semilyen káros hatása a halakra?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2011. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
Akkor teheted bele, ha már van pár levele, és azoknak a levegőn kell maradniuk. Ha a szoba világos, akkor nem kell külön fényt biztosítani, de ha nagyon sötét akkor ajánlott azt is megvilágítani. Ha pusztul, vagy frissen vágott felülete van, akkor szabadulhatnak fel belőle mérgező anyagok, de az élő és egészséges példány veszélytelen. Sok nitrátot képes felhasználni a vízből, ezzel besegít a szűrésbe.
2011. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hm, lehet, hogy "ültetek" párat a külső szűrőmbe, az úgyis egy nyitott váza. Még jó, hogy ide járok :)
2011. febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:
2011. febr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Láttam már, mutattad. Mondjuk nem tudom, milyen hatással lenne a növényekre, mert már így is belső+külső szűrő berreg 70 literre, emellett rendszeres a vízcsere, bár a nitrátot biztosan nem nullázza le, de keveset tápozok, félek, hogy így még kevesebb jut. Na majd talán egy két szálat, aztán meglátjuk. Köszi mégegyszer, és bocsi, hogy belepofátlankodtam, kérdező.
2011. febr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!