Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A terhes guppim az aksi...

A terhes guppim az aksi falánál fel-le úszkál, az azt jelenti hogy fialni fog? Mert valahol olvastam h olyankor idegesek mert hamarosan lefialnak.

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt is jelentheti, de ennyi alapján azért nehéz megmondani. Egy kép többet segít.
2011. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 gfero ***** válasza:
lehetséges ha nagy a hasa meg fekete a végbélnyílás környékén akkor igen nem ártana külön tenni egy szülőszobába.
2011. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sikerült képet csinálnom , nem kitünö minöségü mert telóval csináltam.


[link]



[link]

2011. márc. 5. 14:41
 4/12 A kérdező kommentje:
Át tettem a szülőszobába a halat.
2011. márc. 5. 14:41
 5/12 A kérdező kommentje:
Mennyi ideje lehet még hátra a szülésig? :)
2011. márc. 5. 14:42
 6/12 gfero ***** válasza:
40%
az elsőből úgy tűnik hogy nemsokára le fog ivni
2011. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 gfero ***** válasza:
ameddig meg nem szül had a szülőszobába nem lesz semmi baja
2011. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

MEGFIALT :D


78 DARAB KICSIJE LETT!!!

2011. márc. 5. 22:55
 9/12 gfero ***** válasza:
gratulálok.mibe fogod rakni van valami kis nevelő akvárium .egy 10-20 literes megfelel csak nagyon vigyáz a víz minőségére heti porszívózás,ne etesd túl,ivadék táppal etesd őket mert jobban fejlődnek meg nem is szennyezi annyira a vizet .egy szivacs szűrő lenne a megfelelő a nevelő akváriumba mert ez nem tudja beszippantani őket vagy a belső szűrőt van tekerd körbe mondjuk perlón vattával hogy ne tudja beszívni az ivadékot
2011. márc. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, van egy kb 20-30 literes kis aksim minden felszereléssel együtt.(melegitö,szivacsos szürö)

Akkor abba bele teszem holnap.Had áljon holnapig a viz benne.

Előszőr gondoltam a nagy akváriumba hagyom a és a növények közt eltudnak bujni.


A kis akváriumot muszály berendezni?

Mert nem szeretném most a nagy aksit szét dúrni.Mert abból kéne kivegyem a homohok ,a dekrációt ,a növényeket stb..

Van 2 nagyobb darab akváriumi fám, ami a nagy aksiba van, és rávan futtatva jávai moha.Elég ha csak azt teszem be?

2011. márc. 6. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!