Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 Hónapos kutyusom, séta után...

5 Hónapos kutyusom, séta után még ugri-bugri volt, kicsivel majd bejöttem a lakásba, fél órával később kimentem akkor már nem volt olyan lelkes, hamarosan megláttam hogy sántikál az egyik hátsó lábára, bezártam had pihenjen. folyt alul?

Figyelt kérdés
Pár órával később kiengedtem ahogy megpihent a lába, annyira fájt neki hogy már éppen csak érintette a talajt. A csánkja (bokája) alatt belülről elég nagyra be van neki duzzadva. A csánk ízület nyomásra nem érzékeny, és látszólag sincs semmi baja, viszont az alatta lévő belső rész az egész pici nyomásra is fáj neki. Most ugye nincs sehol állatorvos aki rendelést is tart, bár lehet hamarosan tudunk egyeztetni időpontot. Valaki tud e mondani valami hasznosat, hogy mi lehet?

2011. okt. 29. 10:31
 1/5 A kérdező kommentje:
kicsivel később bejöttem a lakásba, majd fél...*
2011. okt. 29. 10:41
 2/5 A kérdező kommentje:

Jahm itt:

[link]

26-28 as közötti területen a láb belső részénél.

2011. okt. 29. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne engedd ugrálni.Ilyenkor bezárás és csak pórázon séta, mozgás, amíg nem lesz meg a baj oka. Lehet csonthártya gyulladás, lehet sérülés, stb. Remélem, a dokidnak van röntgen készüléke. Fájdalomcsillapítót ne adj, mert akkor nem kíméli azt a lábát .
2011. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
milyen fajta kutyus? mert vannak fajták, amiknek nagyon vékony a lábuk, pl törpe pincser, csivava, amik ha csak az ágyról ugranak le (ami valljuk be elég kicsi) már akkor is eltörhet a lába. persze ez elég morbid, az esetek kevés százalékában történik meg, de előfordulhat.
2011. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Német juhász, de rendbe jött! Köszönöm a kommenteket.

Valami megszúrta a lábát és jól bedagadt, begyulladt.

2011. nov. 3. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!