Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mondanátok igazán kis méretű...

Mondanátok igazán kis méretű halakat? (:

Figyelt kérdés
Szeretnék akváriumot. Nekem főleg a picike halak tetszenek nagyon, akiket csapatban lehet tartani, mint például a neonhal. :) Interneten nézem, de nem olyan nagy a választék, fontos, hogy max. 4 cm hosszú legyen a hal. :) Annál nagyobbat nem szeretnék, remélem, aki tapasztaltabb, tud ajánlani pár fajtát. :)
2011. márc. 6. 21:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én nano halak közül először a Galaxy Razbórát néztem ki, de utána olvasva el is mentem a kedvem mert elég sok macera van vele. Aztán megláttam az Amanda Lazacot! Szép vöröses, Red Cherryk mellé sztem szép és nem is olyan kényes! Én őket fogom majd választani. :)
2011. márc. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Boraras Urophthalmoides, Boraras maculatus, Aplocheilichthys Normani, ezek szívósak.


Sima csapvízben vannak nálam 45 literben.

4db törpe szívóharcsa is van, hogy egyék az esetleges algát.


Tegnap matattam az akvárium alatt, és erre egy normani a fejemre ugrott. Szerencsére pont volt egy kartonlap a közelben, azzal visszaraktam. Utána úszott tovább :)


Azt akarom ezzel mondani, hogy lehet hogy nem kéne úgy teletölteni vízzel, mint ahogy én csináltam hogy csak 1 centi volt felül. Én csak azért csináltam, hogy a teteje ne vízkövesedjen, de azért olyan 5 centit érdemes hagyni felül szárazon.

2011. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítenek. :)


Utolsó:

Én is pont ezen gondolkoztam, hogy mennyi helyet hagyjak majd felül, de akkor nálam is lesz jó pár centi. :D


tegnap 22:52

Épp ma vettem meg a Horn-Zsilinszky féle könyvet, de alig találtam rá. Voltam 5 könyvesboltban(alexandra, líra...), nemhogy ez, de 1 db akvarisztikai könyv sem volt egyikbe sem. Az egyikben mondták, hogy évek óta nincs a Mo.-i nagykerben akvarisztikás könyv.(??) Aztán feladtam és inkább megvettem egy antikváriumba 780 ft-ért. :D Szép állapotú ahhoz képest, hogy 36 éves könyv. :)

2011. márc. 7. 17:47
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezt ismered? Magyar elektronikus könyvtár


[link]


Jó, mondjuk nem sok halas könyv van benne, de mindenféle könyvek vannak pdf-ben / html-ben.


Itt egy lista az összes könyvről:

[link]

2011. márc. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
titanic de azt hiszem az már nincs , elsüllyedt vagy mi !
2011. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!