Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nettó 90-95 literes akváriumba...

Nettó 90-95 literes akváriumba melyik belső szűrő érné meg jobban?

Figyelt kérdés

1. Eheim 2010

2. Eheim 2012

3. Atman AT-201 Powerhead + Biofilter 2 esetleg 3-al :)


Heti 20% vízcserével.


Igazat megvalva az Eheim-ek felé hajlik a szívem mivel azok eléggé halkak és hálószobába menne sajnos az Atmant nem ismerem viszont elég nagy a szűrőfelülete :)

De ha sokkal jobb az Atman akkor meggyőzhető leszek mivel jelenleg eléggé befolyásolható vagyok-e téren :) Viszont a hangjától félek egy kicsit :)


u.i. tudom hogy külső érné meg a legjobban de hát.....


2011. márc. 6. 21:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is megéri használtan venni. A nevesebb márkáknak elég jó az alkatrész utánpótlása, de amúgy sem jellemző rájuk, hogy túl sűrűn elromlanak. Bár az más, de nálam működik még egy 25 éves orosz levegőztető, kicsit hangos, de soha nem volt még javítva :D És egy használt szűrőt már kapsz olyan 10 ezer forintért, nem sokkal drágább, mint ezek a belsők. akvarista.hu-n nézz szét, biztosan van rengeteg. A barkácsolás sem rossz dolog, ha az embernek van kedve és türelme hozzá, nagyon sokaknál bevált, gazdaságos megoldás.
2011. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 patterson ***** válasza:
az eheim 2012 a jó,elég is,csendes,megbízható.
2017. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!