Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagyon hálás vagyok egy...

Nagyon hálás vagyok egy budapesti akvaristatársunknak a növényeket amit küldött nekem (? )!

Figyelt kérdés

már be is raktam őket az akváriumomba, nagyon nagyon szépek és nem tudom őket elégszer megköszönni, gyorsan le is fényképeztem őket, telefonnal:

[link]

[link]

kepfeltoltes.hu/110311/201103111209_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[link]


Már most sokkal jobban néz ki az akváriumom mit tegnap, úgy érzem. Remélem nagyjából jó helyre raktam őket. Akinek van tanácsa szívesen fogadom.:)

És még egyszer NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM!


2011. márc. 11. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2011. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincs kérdés:)csak muszály volt beleirnom egy ? jelet
2011. márc. 11. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:

ez tök jófej dolog volt,hogy itt is megköszönted :D

amúgy az az egy betta van ebben a nagy aksiban?

2011. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Igen, vannak rendes akvaristák :)

Én is kaptam már világítást, jávait, garnélát tőle.

A Hydrocotyle leucocephalat pedig én adtam neki, én Geneshától kaptam (akvarista.hu), te pedig tőle. Vicces, milyen utat képesek bejárni a dolgok :D

Lényeg a lényegben, jó lenne, ha minden így működne az életben :)

2011. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Doruss ***** válasza:
Nagyon szép az akvárium! :) amúgy hány literes??
2011. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:))))))

126l-es:)

Murr egy kérdés nem baj ha a Hydrocotyle leucocephalatot nem ültetem le hanem hagyom had ússzon a víz tetején?Mert úgy olvastam róla, hogy le is lehet ültetni meg hogy hagyni lehet a víz tetején is úszni, és gondoltam akkor én hagyom úszni úgy több fényt kap:)

2011. márc. 11. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyhatod úszni, de el is ültetheted, vagy fára is kötözheted. Egy közepes fény alatt (esetedben olyan 50 watt) alatt már szépen elvan.
2011. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na jóvan örülök, hogy teszik. Jó gyors ez a posta.

Az anubiasról viszont letörhetnéd azokat az ágakat amin nincs levél, mer az úgy béna hogy ilyen csutka ágak nőnek ki, azon már úgysem lesz levél. Az új levelek mindig a gyökerétől nőnek ki egy új száron. Ha a gyökerét szétvagdalod mondjuk 3 felé, akkor gyorsabban nő, mert minden tő hoz havonta olyan 2 levelet kb.


Hydro.. nálam már egész sok van, ezért gondoltam bedobok 3 szálat a csomagba, itt meg se látszik, hogy most annyival kevesebb, és kb 2 hét és megint annyi lesz, szóval tökmindegy. Meg a jávai moha is itt már annyi van, hogy az se látszik.


Az Hidro.. az hosszába nő, és majd néha érdemes kettévágni, akkor ha 2x ilyen hosszú lesz, hogy ne vékonyodjon el a szára, legalábbis ezt olvastam és én így csinálom hogy több legyen.

2011. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!