Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen betegség lehet ez?

Milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
Észrevettük,hogy az egyik hal oldal- és hasúszója véres,főleg a tövénél látszik.Mit tegyünk?
2011. márc. 13. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen betegség nincs.

Végülis bakteriális betegségeknél szoktak véres dolgok lenni, de nem ott, hát talán egy sera bacopur direct jó rá.


Mondjuk le is fotózhatnád, úgy jobban látnánk.

2011. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gfero ***** válasza:
az valami baktérium által okozott véres gyulladás lehet ha nem kezeled el fog fekélyesedni nagy valószínűség szerint.az előttem leírt gyógyszer használható erre a betegségre
2011. márc. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van itthon Sera Baktopur-om de nem a dirrect hanem a sima,az jó?Csak bedobom a vízbe és ennyi?
2011. márc. 14. 07:53
 4/9 gfero ***** válasza:
igen jó öntsd bele a megfelelő menyiséget ha van aktívszened a szűrőben szed ki.
2011. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gfero ***** válasza:
de inkább ha nincs direkted vegyél parakillt 100 ft 1 tubus és jobb.a sera baktopur inkább uszonyrothadásra jó.
2011. márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Doruss ***** válasza:
Ez valami bakteriális bőrfertőzés lehet. Kezelt minél hamarabb. A Sera baktopur jó lesz rá, a parakill is jó (persze nem egyszerre.) Jobbulást a halaknak!
2011. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kezeltük őket remélem nem pusztul el most már.
2011. márc. 14. 11:47
 8/9 anonim válasza:
Húúú, én nem tudom mi lehet, de ha szereted a halad azért fordulj szakemberhez, mert a gyerekemnek kb 10 hala volt egy akváriumban, és szépen mindegyik elpusztult ugyan ilyen tünetekkel. Én sajnos nem fordultam szakemberhez, de minden volt nekik az akváriumban ami kellett. Sok sikert neked :) Remélem felépülnek :)
2011. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meggyógyultak a halaink.Szépen elmúlt a tünet,azóta is békésen úszkálnak.Köszi az érdeklődést.
2011. ápr. 3. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!