Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek hosszutavon karos...

Todorervin kérdése:

Szerintetek hosszutavon karos lehet?

Figyelt kérdés
Aranyhalak es guramik jol megvannak 25 c vizben
2011. márc. 14. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az aranyhalnak max 22 fok lehet, de a guráminak jó.
2011. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah és az aranyhalnak káros. Fogékonyabb lesz a betegségekre, nem lesz étvágya ezért nem eszik, ezért legyengül, stb.
2011. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az aranyhal emésztésének sem tesz jót. Egyszerűen szenved a melegben, ahogy te is a 40 fokban.
2011. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gfero ***** válasza:
100%
én valamit már nem értek.miért tartod a xifokat,mollykat meg nem tudom mit írtál egy előző kérdésben 20 fokos vízbe amikor nekik kellene 24-25 és az aranyhalat aminek 20-22 fok kell tartod 25 fokon ,ez nekem nagyon bonyolult
2011. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez már nekem is amúgy... Azt sem értem, hogyha valakinek több, 100 literesnél nagyobb akváriuma van, miért sz'rakodik egy fűtőn, főleg ha új akváriumot is akar venni... Na de mindegy, biztosan öregek vagyunk már ahhoz, hogy ezt megértsük :D
2011. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!