Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért agresszívek a szifóim?

Miért agresszívek a szifóim?

Figyelt kérdés

van 5 db, és az egyik nöstény kiszurt magának egy másik nöstényt és mindig kergeti, de nem csipkodja, hanem zargatja.Miért lehet ez?

A többik azok elvannak , azokkal semmi gond.


2011. márc. 16. 18:35
 1/8 todorervin válasza:
E miatt ne aggondj az enyemek is igy voltak,majd abbahadjak vagy masok kezdik el.Nem fogjak egymast megolni !!
2011. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában a hímek szokták egymást kergetni. Mekkora helyen vannak?
2011. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a boltba
2011. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

65 literes aksiba vannak. 1 him guppi,4 nöstény guppi.

3 db nöstény xifo, 2 db hím.

a hímek nem bántják egymást


és rengeteg növény van az aksiba

2011. márc. 16. 18:55
 5/8 gfero ***** válasza:
a xifoknak min egy 2x ekkora akvárium kell ez így nem lesz hószúéletű mert egy ekkora akvárium nagyon stresszes nekik de a csipkelődés lehet csak simán a halnak az alaptermészete vannak vadabb egyedek.
2011. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Évekig voltak xifóim ebbe az aksiba , és szépen nöltek ,jól érezték magukat.

Azután abba hagytam az akvarisztikát egy fél évig.Azután megint kedvem lett hozzá, most egy éve van megint aksim. És most kaptam kb 3 hete ajándékba azt a 2 xifót, és csak azok ketten "rosszalkodnak" . Elötte 210 literes aksiba voltak.Lehet hogy a hely változás miatt van?

2011. márc. 16. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Két hím, ekkora helyen nem fogja megtűrni egymást, ha ivarérettek lesznek. A nőstények nem tudom, miért csípkedik egymást, de ha fiatalok, minden esély megvan rá, hogy hímek lesznek. Én 1 hím/3 nőstényt vettem régen, mind hím lett a végén.
2011. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ivarérettek a hímek, és már párzottak is.

De nem bántják egymást .

Kb 3 hónapja vannak meg a hímek.

2011. márc. 16. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!