Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat tegyek egy...

Milyen halakat tegyek egy 30l-es aksiba?

Figyelt kérdés
ötleteket várnék hogy ti mit tennétek bele
2011. márc. 21. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 lány guppit és 1 fiút, vagy red cherry garnélákat 10 db-ot, vagy 1 db bettát.Ennyi fér ilyen kicsibe.
2011. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Platypus ***** válasza:

8 db. Boraras urophtalmoidest

vagy egy pár törpe fogaspontyot és 3 Otocinclust

vagy red cherry garnélákat

2011. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én guppiból csak hímeket javaslok, hogy ne legyen túlszaporulat. És inkább endlereket, mint simát, mert azok kisebbek. Gondolkozhatsz még nano halakon is, törpe razbórákon például. De a betta is jó megoldás, vagy a garnélák, ahogy az előttem válaszoló írta.
2011. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mivel gondolom, hogy nem vagy nagyon tapasztalt akvarista, ezért nem írom le a divatosabb nano halakat. (ha nagyon érdekel, itt a link: [link] )

Ajánlom innen az endler guppit. Én pénteken megyek beszerezni a saját állományom a 35 literes nanoba.

Ajánlom még a Betta Spledlenset, vagy egy fiú guppit, és 2 nőstényt.

2011. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat a kicsi off-ért, de ez a Pseudomugil gertrudae hihetetlen gyönyörű számomra. :) Lehet ilyet egyáltalán kapni valahol? Sosem láttam még, mindig a "szokásos" betta, molly, guppi, lazacok... sorát lehet látni főleg. :)


Amúgy a kérdésre térve, a többiek előttem jól leírták, hogy mit tarthatsz benne. Én 1 hím bettát és 2 pandaharcsát tartok ekkora akváriumban, bár eredetileg zöldsávos törperazbórát szerettem volna, csak nem voltak. :(

2011. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 gfero ***** válasza:
10 db zöldsávos törperazbórát és 4-5 db Törpe szívóharcsát
2011. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

20:10

Igen, lehet kapni, én csak velük foglalkozom :)

[link]

Nagy mozgásigényűek és kell nekik a tiszta víz, én egy 70 literes növényeben tartok egy 8-as csapatot garnélákkal és semmi mással. Külső szűrő + heti 30% vízcsere nem árt.

2011. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Murr:

Irigyellek nagyon, gyönyörű lehet az akváriumod. :) Sajnos hozzám jelenleg nem férne be még egy ilyen nagyságú akvárium, nem tudtam, hogy nekik nagyobb kell. (30L és 150L van üzemben) :) De majd 1x, hogyha a nagy megüresedik (remélem nagyon soká lesz még azért), vagy lesz helyem... :)

2011. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, ez a békás halas milyen vízbe tartotta? Lehet sima csapvízbe rakni 24 fok körülibe?
2011. márc. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat

most 2 zabradanio, es egy szumi van benne

2011. márc. 22. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!