Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppinak kell ugymond társaság?

A guppinak kell ugymond társaság?

Figyelt kérdés
Nemsokára utodokat hoz és különraktam többitöl de most picit megvan bolondulva:s
2011. márc. 22. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mert a kicsiket megehetik a nagyobb halak vagy csak guppik?
2011. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ugye ez a lány gupim van meg van a párja és szumátrai díszmárna párom is van meg egy anci
2011. márc. 22. 13:28
 3/5 anonim válasza:

Jól tetted, hogy elkülönítetted, mint már az első válaszoló is írta, a nagyobb halak megehetik a kicsiket. Sőt, ha megellett a guppid, tedd vissza az eddigi "társaihoz", mert megeheti a saját porontyait is! Tapasztalat. (De ha külön akváriumban, legalábbis külön vízben van most a guppid, akkor figyelj, hogy ne egyből csak úgy átrakd a másik vízbe, hanem tedd zacskóba vízzel együtt a halad-azért maradjon a kicsiknek is elegendő víz-, és hagyd állni 1-2 órát[bár ebben nem vagyok biztos, ennek inkább nézz utána], majd utána engedd ki a zacskóból, nehogy a hirtelen környezet-, és hőmérsékletváltozástól baja legyen!

Bár a guppik elvileg nem annyira kényesek ilyen téren.


Remélem tudtam segíteni.

2011. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Társas lények, de azt a néhány napot, hetet kibírják. Most persze, zavarodott, mert új, idegen helyen van. Sötétítsd le a helyét, takard le valamivel. És béleld ki jávai mohával, növényekkel a helyét, attól is megnyugszik.
2011. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon köszönöm a válaszokat!!

nagyon megijedtem mert nagyon megvolt zavarodva a halam és visszaraktam a többihez:$

uszkált körbe körbe megsem ált meg ienek..

nagyon köszönöm

2011. márc. 22. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!