Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék halakat, de olyanoka...

Szeretnék halakat, de olyanokat amelyikek nem olyan igényesek. Azt hallottam, hogy a guppinak elég egy sima vizes akvárium ez igaz?

Figyelt kérdés
vannak rózsaszínű halak? vagy esetleg szép színes halak? neonhalak? ezeknek mire van szükségek? a felszerelés mennyibe kerül?? és mit esznek?? kezdő vagyok:S:D
2010. máj. 18. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
google a barátod. vagy menj el egy akvarista szaküzletbe és faggasd ki az eladót.
2010. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Guppik(csak a hím színes), mollik(fekete), platti(nari):ezeknek nincs nagy igényük, könnyen is szaporodnak.

Kell nekik egy akvárium, szemcsés vagy lemezes haltáp, meg egy levegőztető, ami 5000 körül kezdődik.

2010. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és levegőztető nélkül melyikek vannak el??:D
2010. máj. 18. 22:34
 4/14 A kérdező kommentje:
pink dázió igényei??:D
2010. máj. 18. 22:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Levegőztető nélkül olyan nekik, mintha téged hetekre bezárnának egy apró lukba. Mindenképpen kell nekik levegőztető, különben gyorsan fogynak majd :)
2010. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De en azt hallottam,hogy a sziami harcoshalak megvannak levegozteto nelkul is. Ket nosteny plusz egy him guppit egybe lehet tenni??:)
2010. máj. 18. 23:09
 7/14 anonim ***** válasza:
tegyélbele keszeget, megdöglik max kisütöd.
2010. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Abból ítélve,hogy levegőztetőre nem költenél a halaidnak,ami alap dolog,arra következtetek,hogy nem is foglalkoznál velük,szóval szerintem a legjobb ha veszel valamiplüssálatot helyette:)
2010. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a labirint kopoltyúsok megvannak levegőztető nélkül is.


[link]


guppikat ne tarts levegőztetés és szűrés nélkül.

2010. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
költenék én rájuk..nekem úgyis mindegy,hogy mennyibe kerül..ballagási ajándékkén kapom..:)
2010. máj. 19. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!