Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat lehet egy 14...

Milyen halat lehet egy 14 literes akváriumba tenni? Ha lehet egyátalán?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 18:40
1 2
 1/12 gfero ***** válasza:
ekkora nem alkalmas haltartásra min 25 liter de kezdőnek 50 liter alatt nem ajánlott.
2011. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

ebihalat:D

mást nemigen.

2011. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És garnálékat lehet bele tenni?
2011. márc. 23. 19:03
 4/12 anonim ***** válasza:
garnélákat sem érdemes. Neocaridina fajok túlszaporodnának. Esetleg amanot lenne érdemes, de őket sem érdemes. Esetleg pár csigát.
2011. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Platypus ***** válasza:
100%
Narancs garnélát gond nélkül lehet, ez a faj nem szaporodik édesvízben.
2011. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Néhány garnélának maga a vízmennyiség elég lenne, de egy ekkora akváriumot fenntartani kínszenvedés. Ha nem értesz hozzá, és nincs időd hetente 2-szer vizet cserélni, akkor ne vágj bele!
2011. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem legalább 80 l-es és 26 hal van
2011. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Bettát akár 5l-es akváriumban is lehet tartani. Megél levegőzető és fűtő nélkül is. Fűtőt biztosíthatunk számára, mivel szereti a meleget (25 fok). Levegőztetőre nincs szüksége, mivel eredeti élőhelyén oxigénhiányos vizekben él, és a levegőből is tud lélegezni. Takard le az akváriumot úgy, hogy azért egy kis levegő be tudjon jutni. Erre a letakarásra azért van szükség, hogy a levegő és a víz hőmérséklete közel azonos legyen, nehogy megfázzon. (Betta: 550 Ft, kaja: 290 Ft). Több hímet nem rakhatsz egy akváriumba, mivel addig harcolnak, míg az egyik el nem pusztul. Nőstény rakható mellé, bár ahonnan én vettem ott csak hímek voltak. Más halakkal nem fér meg.


Videok:

http://www.youtube.com/watch?v=FkWudQnW4rQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=aGbnoDOSLKg&feature=related

2011. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
előző: EZT UGYE NEM GONDOLTAD KOMOLYAN????!!! bettának is min. 20 literes akvárium kell+szűrő+fűtő!
2011. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gfero ***** válasza:
nem értem honnan veszik azt a hülyeséget hogy a betták más halfajjal nem férnek meg.2 hím nem fér meg egymás mellet de nem más halfajjal.a 300ft-os eledel az kuka.
2011. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!