Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért van a halam feje fenn a...

Miért van a halam feje fenn a farka lenn, azaz az egész hal függőleges, ami általában nem szokása?

Figyelt kérdés

Kb két hónapos, egy ideig úszott a levegőztető árjával, mintha valami jutalomfalatra váró delfin lenn (épp csak nem volt olyan lelkes) amikor leállítottam a bubikat meg felúszott af elszínre és azóta szinte mindig függölegesen ott van.

ez nem ő, de ilyen tipusú ő is

[link]


2011. márc. 25. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy elpusztult? :S
2011. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mekkora az akvárium?

Milyen halakat tartasz mellette és hány darabot?

Folyamatosan megy a szűrő? Miért állítottad le?

Próbáld meg beazonosítani a halat innen:

[link]

2011. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

két házmesterharcsa (csak az egyik csinálja, és tuti él még mert mozog, csak többnyire függőleges helyzetben van inkább)


90l 10 xifó vannak még meg két másik harcsa egy nagyobb megy egy nagy.


azért kapcsoltam le, hogy megnézzem csak a sodrást élvezi, vagy tovább is fennáll. Aztán adtam nekik enni, de egy 2 perce ismét megy a levegőbubi. Esténként ki szoktam kapcsolni.

2011. márc. 25. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól értem, kikapcsolod a szűrőt éjszakára?

Mert nitrit, nitrát mérgezés okozhat egyensúly, és úszás zavarokat.

Márpedig ha fél napokat nem megy a szűrő, akkor nem vitás, hogy méregben úsznak a halaid.

Részleges vízcserék rendben vannak?

2011. márc. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szűrőt tilos kikapcsolni, főleg egy ilyen túltelepített akváriumnál. Ahogy az előttem szóló írta, valószínűleg mérgezés és oxigénhiány.
2011. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!