Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetszik ez az aksi, mit...

Tetszik ez az aksi, mit változtatnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


nem rég tettem fel ugyanerről az aksiról képet (Vélemény erről az aksiról (54l)?), azóta vettem egy anubias nana-t ahogy többen ajánlották és most így néz ki.


[link]


A nana-t úgy ültettem, hogy több mint 1 centire van kavicsok felett a rizóma. Gondoltam még rá hogy a melegítő előtti sziklára kötöm, de szerintem nem tett volna jót neki a fűtőtest, illetve összedőlt volna a sziklavár :).


2011. ápr. 1. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Először azt hittem a rendes akumlátorról írsz mert azt szokták aksinak hívni! Ez akvárium drágám!!!!!! Más az értelmük!
2011. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Első vagyok! Akkumlátor! Egy k betű lemaradt.
2011. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ne rövidíts le olyan szót aminek nem tudod a rövidítését.:)
2011. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Doruss ***** válasza:
69%

Az akváriumot is sokszor rövidítik aksinak, kedves első válaszoló.

Amúgy nekem tetszi, bár én raknék még bele több növényt, nekem az tetszik, ha sok növény van, dehát ízlések és pofonok. Ha neked tetszik, rendben van, úgyis az a lényeg :) mások munkáját sokszor könnyebb kívülállóknak kritizálni.

Amúgy szerintem nagyon szép, gratulálok!!

2011. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Rakj bele több növényt, sztem ez így nagyon kevés..
2011. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
a háttér viszont szuper jó!!!!
2011. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Szokták aksinak hívni az akváriumot.Nem tudom minek ebbe belekötni.

Az aki egész jó.A szűrőt mondjuk elrejthetted volna, ha már építettél hátteret.A háttér egész jó, bár kicsit érdekes, hogy fuga van közte.Növény még mehetne bele.

2011. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Bocsánat a rövidítésért, gondoltam rá fogtok jönni miről van szó :).


Én is szeretem a növényeket, de már nem tudom hova tegyek és mit, mert hamar elfogy az alapterület ami fontos lenne.

És persze az a fontos hogy nekem tetszen, de mások ötleteiből meríthetek én is ötleteket, ezért fontos számomra más véleménye.

2011. ápr. 1. 20:49
 9/16 A kérdező kommentje:
Miért hiszi mindenki hogy fuga? :) Vasoxidos csemperagasztóval csináltam a réseket. Az nem jó? Úgy olvastam így lehet színezni.
2011. ápr. 1. 20:50
 10/16 anonim ***** válasza:
Jávai moha.Az nem foglal úgymond nagy teret magasságra legalábbis nem.
2011. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!