Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetszik ez az aksi, mit...

Tetszik ez az aksi, mit változtatnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


nem rég tettem fel ugyanerről az aksiról képet (Vélemény erről az aksiról (54l)?), azóta vettem egy anubias nana-t ahogy többen ajánlották és most így néz ki.


[link]


A nana-t úgy ültettem, hogy több mint 1 centire van kavicsok felett a rizóma. Gondoltam még rá hogy a melegítő előtti sziklára kötöm, de szerintem nem tett volna jót neki a fűtőtest, illetve összedőlt volna a sziklavár :).


2011. ápr. 1. 20:20
1 2
 11/16 gfero ***** válasza:
ne érdekeljen mások mit mondanak mert mindenkinek más az ízlése nekem pl.a feketének mondott fuga jön be de amúgy az új növény feldobta kíváncsi vagyok milyen lesz az aksi a halakkal.
2011. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jó lesz, csak vár nehogy rádőljön a nemlétező halra :)
2011. ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hm. Számomra így még sivár. Növények, növények, növények! Ezek nem foglalják az alapterületet, biztonság érzetet adnak a halaknak, feldobják az akváriumot. A növények nem sziklák, át tudnak rajtuk úszni, olyan, mintha víz lenne az is. Oké, ez sügéres, ráadásul kicsi is, nem lehet belőle növényest csinálni. De rengeteg szálas növény fér még el. Csak ne hínár legyen, a már említett okokból.
2011. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Platypus ***** válasza:

Szerintem kérvényezni kéne, hogy mostantól az akkumulátort senki se hívhassa aksinak, mert az az akvárium rövidítése! És minden nap lehetne bepofátlankodni az autósokhoz, közölni, hogy hülyék mert az aksi az akvárium, és egyébként is miért nem képesek kiírni rendesen, hogy akkumulátor, mert a hozzám hasonló hülyék nem tudják miről van szó és nem értik minek akvárium az autóba.


Szerintem a vár tetejére pont passzolna egy Microsorum, azt csak rá kell kötözni egy kőre. Néhány gömbalgát is el lehet szórni, ezek sügérálló növények. A tündérhínár garantáltan sügérvacsora lesz, már ha él addig, mert ennél fényigényesebb növény kevés van. Hamar eldobja a leveleit, ha nincs neki elég fény. Főleg hogy az Anubias árnyékába ültetted.

2011. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hívjad aksi helyett akinak, abba nem kötnek bele
2011. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Platypus ***** válasza:
Szerintem aki akar az abba is beleköt. Értelmes felnőtt ember képes felfogni azt, hogy egyes szavaknak és rövidítéseknek több jelentésük is lehet, és a szövegkörnyezet alapján tudja értelmezni melyik a helyes. Ha két rakodómunkás a "békáról" beszélget, akkor sem megy oda épeszű ember kijavítani, hogy a béka az egy állat és nem villástargonca. Aki nem fogyatékos vagy troll, az képes értelmezni, hogy ez a halak/akvarisztika kategória.
2011. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!