Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 72 literes aksi hány kgot...

Egy 72 literes aksi hány kgot nyom?

Figyelt kérdés
vízzel feltöltve, tetővel,dekorációval,kövekkel.szűrő stb. szekrényt akarok venni és nem tudom kb mennyit kéne,hogy elbírjon?
2011. aug. 21. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt akvárium asztalt csináltass. Azok megerősítettek, vízállók. Berendezett akvárium, jóval 100 kg felett van.
2011. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 72 literes van kb 3cm vastag aljzattal sóderrel, és 1-2 nehezebb dekorációval, meg pár növénnyel. Jó, nincs csurig töltve, de rendesen fel van töltve.

Szerintem simán van 100 kiló!

És az asztal is másik oldala, is megemelkedett :D

2011. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs időm asztalossal csináltatni mert már szerdán meg lesz az akvárium..és a halakat át kell raknom,muszáj. most ha bemegyek egy bútorboltba és megkérdezem,hogy van e olyan asztal vagy szekrény ami elbír 100kg-t nem néznek majd hülyének?
2011. aug. 21. 12:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, nyugodtan megkérdezheted. De úgy tudom, kisállat kereskedésben is lehet kapni külön asztalt is.
2011. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most elmegyek a fressnapfba mert csak az van nyitva holnap végig járom a kis állatkereskedéseket és ha nem marad más jönnek a bútor boltok-.-'
2011. aug. 21. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Láttam akvárium szekrényeket a Visegrádi utcában

(Nyugati pu-tól nincs messze). Szerintem mérd le mekkora az akváriumod alapterülete, és hívd fel őket, kérdezd meg van e akkora méretű és mennyibe kerül.


Telefon:

06-1-349-3465,

06-30-941-3780


RÁJA díszállat-kereskedés

1132 Bp., Visegrádi u. 14.

2011. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi de debreceni vagyok
2011. aug. 22. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!