Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez így mehet? (többi lent)

Ez így mehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

31 l es aksi, kavics, egy fatörzs utánzatú bújkáló, szűrő (levegőztetővel együtt), fűtő, 2 gömbmoha, 1 jávai moha (mert igénytelen), vörös szúnyoglárva + lesz majd mág fagyasztott eleség.

Ez az össze állítás megfelel majd kb. 5 guppy (hím, a szaporodás elkerülése érdekében) és 1 alganyaló?

Illetve még mit ajánlatok? :D


2011. ápr. 2. 15:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi félreírtam. 30 l es az aksi. xdd
2011. ápr. 2. 15:18
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha az alganyaló alatt ancira gondolsz akkor az már rossz. Ebbe a méretben csak törpe szívó harcsát rakhatsz. [link]
2011. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

úgy értettem. :DD

csak az nekem alganyaló. xdd

2011. ápr. 2. 15:29
 4/11 A kérdező kommentje:
a 15 Wos fűtő elég?
2011. ápr. 2. 15:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként te sem lehetsz több 14-nél. De ha automata a fűtőd akkor elég.
2011. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi. és mekkora ponén 14 vagyok.. de miezzel a probléma? -.-"

ha az alganyalóra értetted bocs de van a törpeszívóharcsa és az alganyaló (házmester) nem lehet összekeverni? -.-

amúgy örüljél h legalább itt megkérdezem és szerencsétlen állatokat nem rakom egy 5l gömbakváriumba..

2011. ápr. 2. 16:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Te valamit nagyon félre értettél. A házmester az a páncélos harcsa. Ő nem igazán eszi az algákat.
2011. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De, úgy néz ki össze lehet keverni, mert már azt se tudom, miről van szó :)

Tehát, vannak a páncélos harcsák (házmester hal): ne vegyél, mert csapathal, kicsi nekik a hely.

Ancistrus: Algaevő, kicsi neki a hely, 100 literre való

Törpe szívó harcsa: Bár belőle is többet kellene tartani, de 4 elfér az akváriumodban. Én biztos nem vennék, főleg, ha csak algázásra szánod őket. Az algásodást nem szüntetik meg, csak eszegetnek belőle. Egy ilyen kis akváriumban kevesebb hallal jobban jársz.


5 hím guppi jó ekkora helyre, bár az endlerek még jobbak lennének, ők kisebbek.

2011. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Murr válaszát annyiban egészíteném még ki, hogy ha van rá lehetőséged, akkor választhatsz a microrasbora fajok közül is. Nagyon szépek, mutatósak ám beszerzésük kissé nehézkes még, de nem lehetetlen. Alga ellen jók lehetnek még a garnélák is, ha nincsenek hozzászoktatva a különböző eledelekhez. Crystal Red, Red Cherry (ezek elfogadható árban vannak és bárhol kaphatóak. Egy-két csiga sem árthat és néhány nagyobb növény a gömbmoha mellé.
2011. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm. (:

akk inkább így kérdezem: 5 endler guppy + az néhány garnéla jó lesz? (:

Murr te mindig jó tanácsokat adsz. [:

2011. ápr. 3. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!