Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől málik szét a mangrove...

Mitől málik szét a mangrove gyökerem?

Figyelt kérdés
Van egy nagy mangrove gyökerem, nem is olyan régi, és a felülete elkezdett szétázni. Olyan, mint ha egy fekete szutyok lenne rajta. Lehet ez ellen tenni valamit?
2011. ápr. 5. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hm. Hát, max lesikálni. Azt amúgy érdemes, hogy ne az akváriumban rohadjon.

Egyébként kezelted valamivel? Kifőzted otthon? Mert ha igen, talán felpuhult a szerkezete, elvesztette a tartósságát.

Vagy az is lehet, hogy a boltban nem kezelték megfelelően.

Vagy talán nem is mangrove.

2011. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mangrove, csak sajnos kifőztem...

De egy 6 kilós dögről van szó, fene gondolta, hogy így felpuhul.

Akkor majd átmegyek rajta valami csiszolóval. Súrolással nem jön le, vizesen meg nem lehet csiszolni, szóval előbb megszárítom.

Francba, pedig olyan szép, jól elrontottam :/

2011. ápr. 5. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha nem jön le könnyen, akkor hagyd. Csak ha puha, rohadós, akkor érdemes átmenni rajta drótkefével. A mangrove gyökeret nem ismerem, lehet, hogy ilyennek kell lennie.
2011. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg amúgy néhány perc főzés nem teheti tönkre ennyire, nem tudom, meddig főzted, de gondolom nem fél órán át.
2011. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:
Az ADA gyárt valami löttyöt, amivel le lehet kezelni a fákat és örök életűek lesznek.
2011. ápr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!