Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A kisguppiknak árt, ha nincs...

A kisguppiknak árt, ha nincs fűtés az akváriumban?

Figyelt kérdés
Szülőszobában születtek, most másfél hónaposak. A nagy akvárium, amiben a szülőszoba van, 25 fokos.Ha átteszem őket a picibe(25 liter), az nem túl hirtelen hőmérsékletváltozás? Segítsetek!!!Még kezdő vagyok!!!
2011. ápr. 8. 20:27
 1/7 gfero ***** válasza:
hát nagy hőingadozás sokként éri őket.lassan hozzá kell szoktatni a hidegebb vízhez min 21-22 fok ami gondolom a lakásban is van.
2011. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hőmérséklet változás nem túl jó, főleg ha hirtelen! Nem tudom mennyi nálatok a szoba hőmérséklet, mert például egy panelban elvannak fűtő nélkül is...de a szinezetüknek fontos az optimális vízhőmérséklet..
2011. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a nappaliban 22 fok van nálunk körülbelül....
2011. ápr. 8. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok képzett akvarista de nekem megmaradt mind a 36 kis guppi fűtés nélkül is! :)
2011. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is panelban lakom, nyáron 40 fok, télen szintén, úgy fűtenek..:) fűtő nélkül is teljesen jól megvannak, még a víz melegebb is mint kéne sokszor...
2011. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben... köszönöm a gyors válaszokat... :)
2011. ápr. 8. 20:41
 7/7 anonim válasza:
Kezdő vagyok de ha felmelegíted 25 fokra akkor megmaradnak mert a guppiknak ez az ideális.
2011. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!