Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen jelei vannak egy...

Milyen jelei vannak egy garnéla (konkrétan RC) kiöregedésének?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban több garnélám is elpusztult (ez mondjuk 3 hónap alatt kb. 5-öt jelent). A társaság egy része már kb. egy éve nálam van, és már akkor is vegyesen kaptam őket, kortól függetlenül, tehát logikusan belegondolva ez normális. Mégis idegesít.

Úgy vettem észre, hogy elhalálozás előtt 1-2 héttel besötétedik az éppen soron lévő egyed hát alatti része, sőt kékes árnyalatúvá válik.

Egyébként a társaság aktív, látszólag egészséges.

Tapasztalatok?


2011. ápr. 12. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hm, én nem tudom.
2011. ápr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nálam is pusztult el csak nem vettem észre, mert hamar megeszik a többiek ha egy meghal.
2011. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jahh, hát itt is eltűntetik, ha nem veszem észre. Csak ha látok ilyen kékes hátút, azt mindig figyelem. Lehet, hogy legközelebb külön veszem és megnézem mi történik.
2011. ápr. 13. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!